ou-1

“Talsi/Krauzers” izcīna otro uzvaru pēc kārtas.

Par iekļūšanu “ELVĪ Vīriešu virslīgas” izslēgšanas spēlēs cīņu turpina “Talsi/Krauzers”, kas izcīnīja otro uzvaru pēc kārtas, ar 7:6 uzveicot SK “Pārgauja” florbolistus.

Pirmie rezultātu atklāja viesi, kad spēles piektajā minūtē precīzs bija Gatis Gailis. Tieši desmit sekundes bija nepieciešamas, lai talsinieki rezultātu izlīdzinātu – Alberts Jēkabsons ar precīzu tālmetienu. Atlikušajā periodā spēli pārliecinoši kontrolē “Talsi/Krauzers”. Trīs reizes neapturams ir otrais virknējums, ar vārtu guvumiem divas reizes izceļoties Ģirtam Šķuburam un vienu Jānim Ragovskim. Perioda beigās, kamēr vēl talsinieki skatās uz mača arbitriem, ātra izspēle padodas viesiem un viens pret vārtsargu izskrien pretinieku spēlējošais treneris – Mārtiņš Jarohovičs. Jarohovičs tiek apturēts ar pārkāpumu, par kuru tiek nozīmēts soda metiens. Soda metienu dodas atvairīt Kārlis Švampe, un tas viņam izdodas lieliski.

Otrajā periodā “Talsi/Krauzers” turpina kontrolēt spēles gaitu, bet bieži “pārkombinē”, tā vietā, lai rezultāta starpību palielinātu. No Matīsa Jansona piespēles vairākumu izdodas realizēt Mārtiņam Maķevicam, bet Jānis Ragovskis rezultātu palielina jau līdz 6:1. Tālāk pretinieks ar dažādām rupjībām un provokācijām cenšas spēles gaitu lauzt, un varētu teikt, ka tas viņam lieliski izdevās. Ar noraidījumiem un traumām tika sajaukti talsinieku virknējumi un neskarta palika vien otrā maiņa. Aktīvs ir viens no bijušās U19 izlases spēlētājiem Emīls Eglītis, kurš gūst vārtus gan otrā perioda izskaņā, gan trešā perioda sākumā, panākot 6:3. Ar soda metiena palīdzību pie otrā vārtu guvuma spēlē tiek Mārtiņš Maķevics, atjaunojot četru vārtu pārsvaru, bet pretinieks turpina deldēt vārtu starpību un līdz 54.minūtei pietuvojas līdz vienu vārtu deficītam – 7:6. Iespēja atjaunot divu vārtu pārsvaru talsiniekiem rodas trīs ar pusi minūtes līdz pamatlaika beigām, kad ar grūdienu mugurā tiek apturēts Kriša Treimaņa izgājiens viens pret vienu. Grūdiena rezultātā uz uzņemšanas nodaļu Talsu slimnīcā pāri ābeļu dārzam dodas pats vaininieks, satraumēts tiek arī komandas vārtsargs un salauzti florbola vārti, bet pēc pilnas programmas pretinieku sodīt neizdodas, un soda metiens paliek nerealizēts. Līdz perioda beigām rezultātu izdodas nosargāt un “Talsi/Krauzers” izcīna 6. uzvaru 12 spēlēs.
Par labāko spēlētāju un balvas no “Ice Berry” saņēma Jānis Ragovskis, kurš guva divus vārtus un izdarīja divas rezultatīvas piespēles, bet viesu rindās Emīls Eglītis, kuram trīs vārtu guvumi.

Pēc aizvadītās spēļu kārtas “Talsi/Krauzers” ar 17 punktiem dala 7.-8.vietu ar FK “Rīga” florbolistiem, kuri diemžēl diezgan negaidīti uzvarēja “Mogo-RTU/Rockets”, toties zaudējumus piedzīvoja FK “Kurši” un “Bauska”.

Nākamo spēli “Talsi/Krauzers” aizvadīs izbraukumā 4.decembrī, kad viesos tiksies ar FK “Rīga” florbolistiem.
Mārtiņš Maķevics