Mūsu pamatvērtības

Godīgums Pastāvīgums Savstarpējā cieņa Lojalitāte

Šīs vērtības atspoguļojas mūsu ikdienā: mūsu darbībā un attieksmē pret klientiem, kolēģiem, vadītājiem un sabiedrību kopumā.  

Mūsu darbības stratēģija

Lai spētu sasniegt savus ilgtermiņa mērķus, SIA „Krauzers” realizē stratēģiju, kuras galvenās prioritātes ir cieša sadarbība ar klientiem un darbs sabiedrības interesēs. Uzņēmums savās izvēlētajās biznesa jomās – mežu apsaimniekošanā, apaļkoku transportēšanā, spēj veicināt visas nozares ilgtspēju un nodrošinās meža fonda palielināšanos, saglabājot tā daudzveidību.

________________________

2023.gada 10.marts

Aicinām pieteikties Ēnu dienai!
Vai vēlies uzzināt vairāk par darbu ražošanas uzņēmumā? Piesakies!
➡️ Meklē mūsu vakances: https://enudiena.lv/vakances
Tiekamies 5. aprīlī!
Ēnu diena 2023

________________________

2023.gada 23.februāris

22.02.2023. SIA “Krauzers” valdes priekšsēdētājs Andis Araks piedalījās Eiropas Atveseļošanās fonda programmu atklāšanas pasākumā “Digitālā transformācija biznesa attīstībai”, kurā dalījās ar savu pieredzi datu apmaiņas un ražošanas digitalizācijā.

Kā norāda Andis: “Uzņēmums šobrīd noslēdz posmu, kurā tika veiktas vērienīgas investīcijas ražošanas paplašināšanā un jaudas palielināšanā, un pievēršas apjomīgam digitalizācijas procesam, lai datu apmaiņa starp visām struktūrvienībām turpmāk notiktu elektroniski.”
LIAA īstenos atbalstu procesu digitalizācijai, kur uzņēmēji, NVO un valsts kapitālsabiedrības varēs saņemt atbalstu jaunu programmatūru un iekārtu ieviešanai.
Andis Araks

________________________

2023.gada 13.janvāris

Realizējot 1 miljonu eiro vērtu investīciju projektu, no kuriem 500000 EUR ir uzņēmuma līdzekļi, bet 500000 EUR Luminor Bank AS finansējums, SIA “Krauzers” ir spējis dubultot kamīnmalkas ražošanas jaudu. Investīciju projekta ietvaros tika uzstādīta jauna un moderna žāvēšanas kamera, iegādāta un uzstādīta jauna kamīnmalkas ražošanas līnija un veikta cietā seguma laukuma izbūve.
Ražošanas vadītājs Jānis Štāls: “Straujā pieprasījuma pieauguma apstākļos, esam spējīgi apmierināt mūsu ilggadējo eksporta klientu pieprasījumu, kā ari ražošanas jaudas pieaugums deva iespēju apzināt jaunus eksporta tirgus virzienus, veiksmīgi realizēt sadarbību ar esošajiem klientiem un uzsākt sadarbību ar jauniem klientiem. Uzņēmuma esošie un jaunie klienti jau ir spējuši novērtēt mūsu jaunās ražošanas jaudas un produkta kvalitāti.”
Īstenojot šo projektu, esam radījuši vairākas jaunas, stabilas un labi apmaksātas darba vietas mūsu novada iedzīvotājiem.
Krauzers kamīnmalka

 

________________________

2023.gada 9.janvāris

2022.gada nogalē, investējot 150 000 EUR uzņēmuma līdzekļus, SIA “Krauzers” veica elektroenerģijas pieslēguma jaudas palielināšanu, lai spētu nodrošināt ražošanas procesa vajadzības un tālāku uzņēmuma attīstību.
Uzņēmuma valdes priekšsēdētājs Andis Araks: “Jau tuvākajā nākotnē mūsu ražošanas ciklu papildināsim ar jaunām, modernām un jaudīgām iekārtām. Ņemot vērā mūsu uzņēmuma noteiktos mērķus un darbības stratēģiju, nonācām pie secinājuma, ka nepieciešams veikt elektrības pieslēguma slodzes palielināšanu, lai esošās un jaunās iekārtas spētu izmantot pilnvērtīgi.”
2023.gada martā darbu uzsāks SIA “Krauzers” jaunā apaļkoku zāģēšanas līnija.
elektrība

________________________

2022.gada 30.decembris

Lai Jaunais gads ir patīkamiem pārsteigumiem piepildīts!

Krauzers Jaunais gads

________________________

2022.gada 24.decembris

PRIECĪGUS ZIEMASSVĒTKUS!

________________________

2022.gada 14.decembris

Andis Araks

SIA “Krauzers” valdes priekšsēdētājs Andis Araks šī gada decembra sākumā tika apstiprināts par Latvijas Kokrūpniecības federācijas viceprezidentu.

A.Arakam ir 25 gadu pieredze mežizstrādē un 10 gadu pieredze ražošanā, no 2004.gada viņš ir Latvijas Neatkarīgo Mežizstrādātāju Asociācijā, no 2006.gada – Latvijas Kokrūpniecības federācijas padomē. Atbilstoši savai pieredzei biznesā Andis Araks turpmāk pārstāvēs mežsaimniecības pakalpojumu sniedzēju, kā arī mazo un vidējo kokapstrādes uzņēmumu intereses.

Andis norāda, ka viens no svarīgākajiem uzdevumiem ir komunikācija ar lielāko meža resursu turētāju un apsaimniekotāju – akciju sabiedrību „Latvijas valsts meži” (LVM). Nozarei ir svarīgi, ka LVM ir stabils un drošs meža resursu apsaimniekotājs Latvijas tirgū, kurš, domājot ilgtermiņā, ir stabils mežizstrādes, apaļkoku transporta pakalpojuma un šķeldas ražošanas procesa pakalpojuma pircējs. Šajos trīs pakalpojuma veidos nozare redz LVM tikai kā pakalpojuma pircēju.

Savukārt, mazo un vidējo kokapstrādes uzņēmumu interesēs ir saņemt iespēju iegādāties pārstrādei apaļkoku sortimentus.

Ražotāji uzsver, ka arī Latvijas valsts interesēs ir, lai jebkurš apaļkoks, kas iegūts mežā, pēc iespējas tiktu pārdots pārstrādei un no Latvijas tas tiktu eksportēts ar pēc iespējas lielāku pievienoto vērtību. Tādējādi nodrošinot lielākus kopējos valsts ienākumus un lielāku produkta pārstrādes intensitāti, veicinot starptautisko konkurētspēju un radot inovatīvus koksnes produktus.

Otrs svarīgs virziens ir valsts pārvalde, kur kā augstas prioritātes jautājumi ir konkurētspējīga energoresursu cena un darbaspēka nodokļi Baltijas reģionā.

 

________________________

 

Aicinām darbā kokvedēja automašīnas vadītāju gan ar pieredzi, gan bez pieredzes!
Lasiet vairāk sadaļā Vakances.

 

________________________

Ja vēlaties pievienoties SIA „KRAUZERS” komandai, sūtiet savu CV (norādot vēlamo darbības jomu) uz e-pastu personaldala@krauzers.lv – sazināsimies ar Jums, tiklīdz būs radusies piemērota vakance.

Lasiet vairāk sadaļā Vakances

________________________

2022.gada 18.novembris

 

________________________

Latvijas Meža dienas 2022

    27. un 28. maijā notika AS Latvijas Valsts meži rīkotās Latvijas Meža dienas Tērvetē.

SIA “Krauzers” bija sarūpējuši izzinošo un interaktīvo stendu, lai plašāk iepazītu, kā notiek apaļkoku pārvadājumi. Bija apskatāms mūsu jaunākais kokvedējs, kuram ik pēc 45 minūtēm tika veikta riepu spiedienu sistēmas demonstrācija. Papildus ikvienam interesentam bija iespēja pārbaudīt savas zināšanas par kokvedēju aprīkojumu un labāk iepazīt uzņēmumu.

 

Latvijas Meža dienas 2019

    Jau otro gadu pēc kārtas 24. un 25. maijā, notika AS Latvijas Valsts meži rīkotās Latvijas Meža dienas Tērvetē – LVM dabas parkā Tērvetē.

Visa vecuma bērniem un pieaugušajiem bija iespēja iepazīt vairāk kā 80 meža izziņas pieturas – meža tapšanu no sēkliņas līdz gatavai koka mājai, kā arī piedalīties daudzveidīgās izglītojošās aktivitātes kopā ar rūķiem, Cūkmenu un īstiem meža večiem! Arī SIA Krauzers ņēma dalību, kur apmeklētāji varēja piedalīties un apskatīt daudzveidīgas izglītojošas aktivitātes. Iekāpt un aplūkot mūsu kokvedēja auto, kā arī mūsu teltī bija lieliska iespēja darboties ar kokvedēja simulatoru, ko labprāt ar lielu aizrautību izbaudīja mazie apmeklētāji. Citos izziņu punktos varēja aplūkot un iepazīt meža tehniku un visu, kas saistīts ar mežu- no augsnes sagatavošanas līdz pat koksnes ieguvei un tālākai apstrādei. Emocijām  un jauniem iespaidiem pilnas un izdevušās dienas, pēc kurām bija sajūtas par nākotni ar daudz jauniem profesionāliem meža nozares speciālistiem!

IMG-20190524-WA0002

IMG-20190524-WA0011

 

 

 

 

 

IMG-20190524-WA0009

 

 

 

 

 

 

Meža ABC 2019IMG-20190511-WA0051

   Šogad jau devīto reizi tika aizvadīts Meža ABC pasākums 10. un 11.maijā Padures pagastā, “Stuņķukrogā”. Šis pasākums šķitīs interesants un aizraujošs gan meža draugiem, gan arī topošajiem meža draugiem. Jo pasākums aizrauj gan lielus, gan mazus. Meža ABC ir fantastisks meža pasākums, kas parāda Latvijas meža lielo bagātību, nozīmi un attīstību. 53 meža pieturās viss par mežu, dabas vērtībām, meža apsaimniekošanu un izmantošanu. Vairāk nekā 100 meža nozares uzņēmumi un organizācijas rādīja un stāstīja par visu, kas notiek mežā. Pasākumu apmeklēja gan ģimenes, gan skolēni, gan arī lietpratēji. Katrs atrada sev ko tuvāku un iemācījās ko jaunu. 

20190511_114453

    Arī Krauzers, kā jau katru gadu, ņēma dalību šajā pasākumā un bija sagatavojis uzdevumus un izklaides gan bērniem, gan pieaugušajiem. Iepazīstinājām ar meža apsaimniekošanas procesu un, kā arī ar tehniku – vienu no jaunākajiem Volvo kokvedējiem. Apskatot kokvedēju tuvāk, bija iespēja minēt mīklu ar kokvedēja rezerves daļām, kamēr mazie mācījās lietot mazo meža tehniku. Nenoliegsim, kas tas viņiem ļoti sagādāja prieku. Protams gudrākie un atjautīgākie tika iepriecināti ar mazām dāvaniņām.

Paldies par kopā labi pavadītu laiku!!!

20190511_161812

IMG-20190510-WA0022

 

 

Ikgadējā meža stādīšana 2019!

   Kā jau katru gadu, arī šogad SIA Krauzers kolektīvs pavadīja saulaino 26.aprīļa piektdienu stādot mežu. Tika iestādītas jaunās priedītes vienā no SIA Krauzers jaunaudzēm. Laikapstākļi stādītājus lutināja, tā kā darbs tika darīts ar lielu prieku un gandarījumu!

Mēs mīlam mežu!

IMG-20190426-WA0011

“Mežs ienāk Jelgavā” 2019

SIA Krauzers saņēma pateicības rakstu no LLU Meža fakultātes par dalību pasākumā “Mežs ienāk Jelgavā”!

     Pasākums notika 17.aprīlī Jelgavā ar mērķi izglītot sabiedrību par meža apsaimniekošanu, tās nozīmi meža produktivitātes un vērtības paaugstināšanā, koksnes izmantošanas iespējām augsta sabiedrības labklājības līmeņa nodrošināšanā, kā arī Latvijas valsts un ekonomikas izaugsmē, turklāt praktiski parādot, ka meža apsaimniekošana nav tikai koku ciršana, bet pasākumu kopums, kas nodrošina ilgtspējīgu meža apsaimniekošanu un kokrūpniecību Latvijā.

 

nr2a

nr1a

pateiciba

Ikgadējā stādīšanas talka 2018!

Nu jau par tradīciju kļuvusī meža stādīšanas talka šogad notika 18.maijā SIA “Krauzers” īpašumā “Jaunkrūzas”, Laidzes pagasts, Talsu novads. Par godu Latvijas 100 gadu jubilejai tika iestādīti 43 dažādu sugu stādi – ozoli, lapegles, vilkābeles, kļavas, liepas, dižskabardis, jasmīns u.c., kas iegādāti SIA “Stādaudzētava Blīdene”.

Labs darbiņš, kas padarīts!

IMG_20180518_154622_resized_20180523_095653850

IMG-20180518-WA0005

3


diagnostika_

Informācija zvanot: +371 29284297.
Adrese: Celtnieku iela 23a, Talsi, Talsu novads, LV-3201.


Ēnu diena 2018

14.februārī Latvijā norisinājās viens no lielākajiem karjeras izglītības pasākumiem „Ēnu diena 2018’’, kurā iesaistījās arī SIA „Krauzers’’.

Uzņēmuma darbu šogad iepazina 6 jaunieši iepazīstot 3 dažādas profesijas – mežizstrādes meistars, industriālā parka vadītājs un kokvedēja vadītājs. Jaunieši ieradās gan no Talsu novada, gan tālākām Latvijas vietām, kā piemēram, Kalsnavas novada, kas mums sagādāja īpaši lielu pārsteigumu un gandarījumu. „Ēnotājiem’’ bija iespēja iepazīties ar darba specifiku un „sekot pa pēdām’’ savas izvēlētās profesijas pārstāvim.

PALDIES sakām visiem „ēnotājiem” par ciemošanos SIA „Krauzers”! Ceram, ka „Ēnotāji” arī nākamajos gados mūs apciemos ne tikai no Talsu, bet arī citiem Latvijas novadiem un ir prieks, ka varam iedvesmot nākotnē izvēlēties mežizstrādes meistara, kokvedēja vadītāja vai kādu citu no mūsu uzņēmuma profesijām un iespējams nākotnē kļūt par vienu no mums.


SIA „Krauzers” – Labākais darba devējs Kurzemē 2017

Latvijas Darba devēju konfederācija (LDDK) kā ik gadu valsts svētku noskaņās 10. novembrī pasniedza balvas izcilākajiem, ietekmīgākajiem un sociāli atbildīgākajiem Latvijas darba devējiem.
Ar lielu prieku varam paziņot, ka Latvijas Darba devēju konfederācijas gada balvu nominācijā „Labākais darba devējs Kurzemē 2017” ieguva SIA „Krauzers”.

IMG_20171113_093538_resized_20171113_095226391

SIA „Krauzers” gūst Zelta kategoriju

 Jau piekto gadu pēc kārtas apdrošināšanas sabiedrība „Balta” (PZU grupa) , LR Satiksmes ministrija, SIA „Volvo Truck Latvia”, SIA „Cirkle K Latvia” un SIA „SEB līzings” organizē konkursu – gada balva „Drošākais uzņēmuma autoparks”. Konkursa mērķis ir noskaidrot un godināt tos uzņēmumus Latvijā, kuri prot visprasmīgāk pārvaldīt savus autoparkus, rūpējoties gan par darbinieku prasmēm un zināšanām, gan kopējo satiksmes drošību. Šī konkursa 2016.gada laureāti – zelta, sudraba un bronzas kategoriju ieguvēji, tika godināti 5.aprīlī, Rīgas Motormuzeja telpās.

Ar prieka un gandarījuma sajūtu no šī godināšanas pasākuma atgriezās arī SIA „Krauzers”, kurā tika saņemta augstā Zelta kategorija nominācijā „Baltijas kravu pārvadātājs un speciālā pielietojuma autoparks”. Esam pateicīgi saņemt augstu ekspertu atzinumu par uzņēmuma autoparku un tā stāvokli, kā arī augsti vērtējam iespēju uzklausīt ieteikumus tā uzlabošanai.

dav


SIA “Krauzers” gūst atzinību

Jau tradicionāli katrs jaunais gads tiek sākts ar kopīgu meža nozares cilvēku tikšanos. Neatkarīgi no neprognozējamajiem laikapstākļiem – dziļajām sniega kupenām, kailsala, lietus vai baltiem puteņiem – janvāra mēnesī dodamies uz Mežotnes pili, lai uzklausītu nozares vadības uzrunas un valdības izvērtējumu meža nozares devumam Latvijas tautsaimniecībā.

Šī pasākuma ietvaros tika godināti meža nozares speciālisti. SIA „Krauzers” tika pasniegta Labklājības ministra Jāņa Reira Atzinības raksts par atsaucību, iesaistīšanos un veiksmīgu sadarbību skolēnu nodarbinātības veicināšanai vasaras brīvlaikā.

20170117_095952


„Talsu NSS/Krauzers” florbolistiem izcili

panākumi Zviedrijā un Somijā.

Talsu florbolisti skolēnu brīvdienas izmantoja, lai gūtu neatņemamu pieredzi ārzemju turnīros. Pēc Ziemassvētkiem mūsējie ar U20 vecuma grupu devās uz starptautisku turnīru Zviedrijā „Storvreta Cup”, kur kopā aizvadījām četras spēles. Vispirms apakšgrupā izcīnījām graujošu uzvaru ar 11:0 pret vienu no Somijas lielākajiem klubiem „Esport Oilers”. Otrajā spēlē tikāmies ar „Rotebro IS IBK”. Lai arī spēles lielāko daļu darbojāmies aizsardzībā, veiksmīgi realizētie pretuzbrukumi ļāva svinēt pārliecinošu uzvaru ar 8:3, divus vārtus pamanoties gūt pat skaitliskajā mazākumā. Trešajā spēlē tikāmies ar „Farsta IBK”, kas vēlāk kļuva par turnīra uzvarētājiem. Spēli pārliecinoši kontrolēja zviedri un izvirzījās vadībā ar 2:0 un tikai spēles pašā izskaņā mūsējiem Ģirts Šķuburs vienus vārtus atguva panākot- 2:1. Noslēdzoties apakšgrupas spēlēm, trijām komandām bija pa vienam zaudējumam un divām uzvarām. Mūsējie apakšgrupas cīņas noslēdza otrajā vietā un pirmās vietas likteni izsķīra tikai vieni ielaistie vai neiemestie vārti.  Otrā vieta mūsējiem deva iespēju cīnīties pusfinālā, kur tikāmies ar „Tyreso Trollbacken IBK”. Pirmo puslaiku spēlējām ļoti slikti un nerādījām ne tuvu savu labāko sniegumu, un loģiska bija pretinieka izvirzīšanās vadībā ar 2:0. Otrajā puslaikā izdevās spēli sakārtot un daudz aktīvāk sāka uzbrukt mūsējie. Perioda vidū Emīls Krūmiņš no Jāņa Ragovska piespēles rezultāta starpību sadeldēja līdz minimumam- 2:1. Bet tad mača likteni nolēma izšķirt spēles arbitri, pēc kārtas iedodot četrus apšaubāmus noraidījumus Talsiem. Spēlējot pieciem pret trim, zviedri panāca jau 4:1. Spēles beigās mazākumā mūsējiem vienus vārtus vēl atguva Deivids Barkovskis- 4:2, bet tas jau bija vājš mierinājums.

Turnīra formāts spēli par trešo vietu neparedzēja, ar bronzas medaļām apbalvojot abas pusfināla zaudētājas.

Īsi pēc Jaunā gada uz turnīru Somijā devās „Talsu NSS/Krauzers U13” un „Talsu NSS/Krauzers U11” komanda. U13 puiši startēja turnīra Elites grupā, bet U11 „Challange” jeb „izaicinājuma” grupā.

„Talsu NSS/Krauzers U13” pirmajā apakšgrupas spēlē uzvarēja „SSV Voima” ar 4:3, otrajā spēlē piedzīvojām sagrāvi no „Tikkurilan Tiikerit Edustus P03” ar 0:5. Lai Iekļūtu labāko astoņniekā, talsiniekiem pēdējā apakšgrupas spēlē, obligāti bija nepieciešama uzvara. Jau pašā spēles sākumā mūsējie nonāca iedzinējos ar 0:2, bet jau desmitajā minūtē rezultāts tika izlīdzināts- 2:2. Lai arī mūsējie bija pārņēmuši spēles pavedienu, rezultāts ilgi palika nemainīgs un tikai trīs minūtes pirms pamatlaika beigām mūsējiem izdevās panākt uzvaru ar 3:2 pēc Valtera Kalnieša precīzā metiena.

Pirmajā izslēgšanas spēļu kārtā „Talsu NSS/Krauzers U13 tikās ar „OLS 03 Edustus”, spēles pamatlaiks noslēdzās neizšķirti, kurai sekoja gara un nervoza soda metienu sērija, pēc kuras uz rokām savas komandas vārtsargu Ričardu Ķīli nēsāja komandas biedri, jo tieši viņa meistarība ļāva komandai izcīnīt uzvaru. Pusfināls pret „FBT Karhut 03 White”. Kā jau ierasts ātri nonācām zaudētājos, bet pratām atspēlēties un spēles pamatlaiks noslēdzās ar 2:2. Šoreiz jau īsākā soda metienu sērijā un pārliecinošāk uzvaru svinēja mūsējie un iekļuva finālā. Fināls gan pavisam neveiksmīgs, un vēlreiz nācās atzīt „Tikkurilan Tiikerit Edustus P03” pārākumu, šoreiz 2:7. Lai arī saņemot sudraba medaļas, mūsējiem bēdīgas sejas. Rezumējot turnīru, esam apmierināti un lepni.

„Talsu NSS/Krauzers U11” apaksģrupas spēles noslēdza kā pirmie, ar 4:1 uzvarot „PSS Musta”, ar 9:0 „M Team 05”, ar 5:2 „SSV White” un ar 8:5 „Light Iron 06”. Ceturtdaļfinālā ar 4:1 tika uzvarēta „Fosu 05”. Vienīgais zaudējums turnīrā piedzīvots pusfinālā pret „Sparta team Automaailm 2005” no Igaunijas. Mūsējie atradās vadībā ar 7:6, bet 40 sekundes pirms mača beigām pamanījās zaudēt un vietu finālā atdot igauņiem, kuri iespēju izmantoja, uzvarot komandu, ko mūsējie apspēlēja apakšgrupas spēlē ar 4:1. Sāpīgi! Spēlē par trešo vietu uzvara pēc spēles soda metienos pār „Tapanilan Erä 05 valkoinen” ar 3:2.

U13 helsinki U11 helsinki U20 uppsala

 

 • 2012. gada februārī SIA „Krauzers” kļuva par Meža nozares 2011. gada balvas „Zelta čiekurs” laureātu nominācijā „Par inovatīvu uzņēmējdarbību”. „Zelta čiekurs” ir augstākā atzinība par sasniegumiem meža nozarē.
 • 2012. gada septembrī konkursā „Talsu novada sakoptākā pilsēta un pagasts 2012” SIA „Krauzers” ieguva galveno balvu nominācija „Pagasta labdaris Talsu novadā 2012”.
 • 2012. gada 18. novembrī SIA „Krauzers” īpašnieki Andis Araks un Kaspars Eihe saņēma Talsu novada Gada titulu „Talsu novada Gada uzņēmējs 2012”.
 • 2013. gada 25. oktobrī no Latvijas Darba devēju konfederācijas SIA “Krauzers” saņēma atzinības rakstu “Labākajam darba devējam Kurzemē SIA “Krauzers”. Par ieguldīto darbu labas pārvaldības un sociālās atbildības principu ieviešanā uzņēmuma un Kurzemes reģiona attīstībā”.
 • 2015.gada 12.novembrī no Latvijas Darba devēju konfederācijas SIA “Krauzers” saņēma  Gada balvu 2015 – labākais darba devējs Kurzemē – SIA “Krauzers”, kurš, strādājot kokapstrādes nozarē, ieviesis savā ikdienas biznesa praksē gan apkārtējo vidi saudzējošas tehnoloģijas, gan ilgtermiņā atbildīgu pieeju sadarbībai ar partneriem un piegādātājiem.
 • 2017.gada 17.janvārī no Labklājības ministrijas saņēma atzinības rakstu  – par atsaucību, iesaistīšanos un veiksmīgu sadarbību skolēnu nodarbinātības veicināšanai vasaras brīvlaikā.
 • 2017.gada 5.aprīlī no apdrošināšanas sabiedrības „Balta” (PZU grupa) , LR Satiksmes ministrijas, SIA „Volvo Truck Latvia”, SIA „Cirkle K Latvia” un SIA „SEB līzings” saņēma Zelta kategorijas diplomu  – Baltijas kravu pārvadātājs un speciālā pielietojuma autoparks.
 • 2017.gada 10.novembrī no Latvijas Darba devēju konfederācijas (LDDK) saņēma gada balvu nominācijā “Labākais darba devējs Kurzemē 2017”.
SIA „Krauzers" pērk meža īpašumus, cirsmas un apaļo kokmateriālu sortimentus mežā pie ceļa no fiziskām un juridiskām personām visā Latvijas teritorijā. Lai noslēgtu cirsmu pirkšanas/ pārdošanas līgumu, īpašniekam ir jānodrošina sekojoši dokumenti:
 • ciršanas apliecinājums;
 • zemesgrāmatas apliecība;
 • iestigotās cirsmas skice;
 • īpašnieka bankas konts;
 • jāuzrāda pases oriģināls vai kopija (fiziskām personām);
 • pilnvarotām personām jāuzrāda pilnvaras oriģināls;
 • komersanta reģistrācijas apliecības kopija un PVN maksātāja apliecība (juridiskām personām);
 • cirsmas pirkšanas apliecinošs dokuments (ja cirsma nopirkta).

Minimālā nepieciešamā informācija par cirsmu, lai SIA „Krauzers” varētu sagatavot piedāvājumu:
 • cirsmas novērtējums;
 • robežplāns ar meža nogabaliem;
 • aktualizētie inventarizācijas dati.
informācija pa tālr.: + 371 63237049, e-pasts: birojs@krauzers.lv
Apaļo kokmateriālu iepirkšana mežā pie ceļa informācija pa tālr.: + 371 29246456 (Andris), e-pasts: realizacija@krauzers.lv
Skujkoka, lapkoka zarus, kā arī nomaļus šķeldošanai iepirkšanas   informācija pa tālr.: +371 22447604 (Toms), e-pasts: skelda@krauzers.lv Cenas var mainīties atkarībā no materiāla atrašanās vietas.

Piedāvājam realizēt Jūsu apaļkoku sortimentu par Jums izdevīgām cenām visā Latvijas teritorijā.

SIA „Krauzers” ar katru klientu strādā individuāli, piedāvājot izdevīgākās realizācijas vietas sagatavotajam sortimentam. Uzņēmums piedāvā slēgt sadarbības līgumu, lai sniegtu pakalpojumus ilgtermiņā.

Sīkāka informācija pa tālr.: + 371 29246456 (Andris)realizacija@krauzers.lv

Cenas var mainīties atkarībā no materiāla atrašanās vietas.

Sīkāka informācija pa tālr.: +371 25780910 (Andris), e-pasts: andris.petersons@krauzers.lv

SIA „Krauzers” speciālisti ar vairāk kā desmit gadu pieredzi šajā darbā spēs Jums piedāvāt kvalitatīvu pilnu cirsmas sagatavošanas ciklu, kurš sevī ietver:

 • apsekošanu,
 • īpašuma robežu sakārtošanu,
 • sagatavošanu taksācijai, ja tādas nav;
 • cirsmu stigošanu;
 • skiču zīmēšanu;
 • cirsmu dastošanu.

Mūsu speciālisti palīdzēs nokārtot nepieciešamās formalitātes Valsts meža dienestā.

Sīkāka informācija pa tālr.: +371 25780910 (Andris), e-pasts: andris.petersons@krauzers.lv

Mēs sagatavojam cirsmu izstrādei, veicam to izstrādi. Cirsmu izstrāde sevī ietver koku zāģēšanu, ko veicam ar rokas sliežu motorzāģiem. Izmantojot rokas motorzāģus, panākam mazākus postījumus dabai un maksimālus ienākumus no nozāģētā apaļkoku sortimenta. Sortimenta izvešanu nodrošinām ar pievedējtraktoriem, kuri apaļkokus transportē no cirsmas līdz krautuvei. Izzāģēto cirsmu atlikumus izvedam un pārstrādājam kurināmā šķeldā.

Sīkāka informācija pa tālr.: + 371 63237049, e-pasts: birojs@krauzers.lv

Piedāvājam pilnu cirsmu atlieku šķeldošanas procesu. Nodrošinām cirsmu atlieku savākšanu, to novietošanu šķeldošanas iekārtai pieejamā vietā.  Sašķeldojam un piegādājam to saviem sadarbības partneriem par Jums izdevīgām cenām.

Sīkāka informācija pa tālr.: +371 22447604 (Toms)skelda@krauzers.lv

 

Piedāvājam Jūsu lauksaimniecības zemes un grāvju attīrīšanu no apaugumiem (kokiem un krūmiem). Sagatavoto koksni izvedīsim līdz šķeldošanas iekārtai pieejamai vietai un sašķeldosim.

Sīkāka informācija pa tālr.: +371 22447604 (Toms)skelda@krauzers.lv

Lai nezaudētu Latvijas bagātību – MEŽUS, esam izveidojuši bezmaksas konsultācijas meža īpašniekiem. Uzņēmums piedāvā bezmaksas konsultācijas pilnā mežsaimniecības ciklā, sākot no stādu iestādīšanas līdz pat kokmateriālu  transportēšanai.

SIA „Krauzers” vēlme ir kopīgi ar meža īpašnieku atrast izdevīgāko risinājumu saimniekam un pašam mežam, lai nākamām paaudzēm būtu, ar ko lepoties.

Esam pārliecināti, ka SIA „Krauzers” mežsaimniecības speciālisti ar savu pieredzi spēs rast nepieciešamo risinājumu tieši Jums.

Sīkāka informācija pa tālr.: +371 63237049 (birojs), e-pasts: birojs@krauzers.lv

Pārdodam dažādu lapu koku skaldītu malku. Ir iespējams pasūtīt sevis izvēlētu sugu, garumu, skaldījumu. Mūsu piedāvātais sortiments derēs krāsns, pirts un kamīna kurināšanai.

Malkas veids Cena EUR/m3
Malka  3.00 m Cena mainīga
Skaldīta malka (zaļa) 91.00 EUR/m3     455.00 EUR krava (5m3)
Skaldīta malka (sausa) 108.00 EUR/m3     540.00 EUR krava (5m3)

 

Saskaņā ar PVN likuma 141.pantu noteikta nodokļa apgrieztā maksāšana.

Talsu pilsētā – piegāde bezmaksas.
Ārpus Talsu pilsētas robežām papildus transporta izmaksas.

Sīkāka informācija pa tālr.: + 371 27183884, janis.s@krauzers.lv


 

Pārdodam dažādu veidu kurināmo šķeldu, kura iegūta no nomaļiem un malkas, lapkoku un skujkoku zariem.

Sīkāka informācija pa tālr.: + 371 22447604 (Toms), e-pasts: skelda@krauzers.lv


 

Uzņēmumam ir vairāk kā divdesmit gadu pieredze kokmateriālu transportā. Uzņēmuma kokvedēju mašīnas ir aprīkotas ar datoriem un GPS sistēmām, kas dod iespēju jebkuram klientam pārliecināties par paveikto darbu. Visas uzņēmuma kokvedēja mašīnas ir sertificētas “Euro V  un Euro IV drošs”.
Četras uzņēmuma kokvedēju mašīnas ir aprīkotas ar riepu spiediena kontroles sistēmu (CTI). Riepu spiediena kontroles sistēma īpaši piemērota zemas nestspējas ceļiem (<100MPa). Ar CTI tiek nodrošināta caurgājamība uz zemas nestspējas ceļiem un samazinās riepu iespiedumu dziļums (“risas”). CTI nodrošina optimālus braukšanas apstākļus pa grants seguma ceļiem, dubļainiem, smilšainiem un sniegotiem ceļiem.

Sīkāka informācija pa tālr.:  + 371 25633380, e-pasts: logistika@krauzers.lv


 • Vilcējs Volvo FH 480, piekabe Knapen, tilpums 85 ber/m3;
 • Konteinermašīna Volvo FH 460, tilpums 76 ber/m3;

Sīkāka informācija pa tālr.: + 371 22447604 (Toms), e-pasts: skelda@krauzers.lv

 


Piedāvājam būvgružu pārvadājumus Talsu, Tukuma, Kuldīgas un Ventspils novados

Automašīna MAN, ar pārvietojamo konteineru
Kravas kopējā masa 9000 kg
Konteinera tilpums 7 m3
Citas iespējas Var pārvadāt arī smiltis, šķembas, kūdru, melnzemi, kūtsmēslus utt.

Sīkāka informācija pa tālruni +371 25633380 , e-pasts: logistika@krauzers.lv

Viena konteinera izvešanas reize Talsu pilsētas robežās uz SIA „AAS „Piejūra” CSA poligonu „Janvāri” maksā 70 EUR + PVN, kā arī maksa par atkritumu nodošanu poligonā (atbilstoši SIA „AAS „Piejūra” izcenojumiem).

Viena konteinera izvešana ārpus Talsu pilsētas robežām uz SIA „AAS „Piejūra” CSA poligonu „Janvāri”: par pirmajiem 40km ir 70 EUR + PVN un sākot ar 41.km par katru nākamo km nāk klāt  1,15 EUR + PVN par km, kā arī maksa par atkritumu nodošanu poligonā (atbilstoši SIA „AAS „Piejūra” izcenojumiem).

Saite uz SIA „AAS „Piejūra” CSA poligonu „Janvāri” izcenojumiem: https://piejuraatkritumi.lv/pakalpojumi/bez-maksas-un-par-maksu-nododomie-atkritumi/poligons-janvari/


 

IZCENOJUMI a/m mazgāšanai ar rokām*

*Automazgātava piedāvā kvalitatīvu mazgāšanu ar rokām, kuru sniedz profesionāls un pieredzējis personāls. Darbā tiek izmantotas profesionālas iekārtas, videi un transportam draudzīga augstas kvalitātes auto ķīmija.

 

Pakalpojums Vieglās a/m  EUR (t.sk.PVN 21%) Džipi; miniveni, busi EUR (t.sk.PVN21%) Busi līdz 9 sēdvietām, kravas busi EUR (t.sk. PVN21%)
Noskalošana 10,00 12,00 15,00
Pilna mazgāšana 12,50 15,50 17,50
Vaska uzklāšana 3,50 4,50 5,50
Salona tīrīšana 17,50 20,00 22,50
Dzinēja mazgāšana 12,00 13,00 15,00
Komplekss 30,00 35,50 40,00
Ziemas apstrāde 4,00 7,00 9,00
Papildus pakalpojumi 40,00 EUR/h 40,00 EUR/h 40,00 EUR/h
Logu vasks 4,00 5,00 5,00
Ādas kondicionēšana 5,00 7,00 9,00
Ķīmiskā tīrīšana 40,00 EUR/h 40,00 EUR/h 40,00 EUR/h

Klientu ērtībai piedāvājam uzgaidāmo telpu (automazgātavas 2.stāvā).
Pieejams arī bezvadu internets publiskai lietošanai (Wi-Fi).

Adrese: Celtnieku iela 23a, Talsos, Talsu novadā.
Darba laiks: 8:30-18:00, S. , Sv. brīvs

Sīkāka informācija pa tālruni +371 29156068 (Ilze), e-pasts: ilze.grosbaha@krauzers.lv

 

Izcenojumi vieglajām automašīnām

Pakalpojums Vieglās a/m (EUR) Džipi; miniveni, busi (EUR)
Riepas balansēšana 1,50-4,00 2,50-5,00
Riepas balansēšana nest. diski 2,50-5,00 3,00-5,50
Riepas nomontēšana 1,00-3,50 1,50-4,00
Riepas uzmontēšana 1,00-3,50 1,50-4,00
Diega ievēršana un remonts 1,00-15,00 1,00-15,00
Ventiļa ielikšana 1,50-4,00 1,50-4,00
Riteņa noskrūvēšana 1,00-3,50 1,50-4,00
Riteņa uzskrūvēšana 1,00-3,50 1,50-4,00
Nolietoto riepu utilizācija

Ielāpa līmēšana

1,00 EUR/gab.

2,00-6,00

2,00 EUR/gab.

4,00-8,00

 

Izcenojumi kravas automašīnām un speciālai tehnikai

Pakalpojums Cena AR PVN 21% (EUR)
Balansēšana (atkarībā no izmēra) 10,00-17,00
Riepas demontāža no diska 5,00
Riepas montāža uz diska 5,00
Gaisa papildināšana riepā 1,50
Riteņa noskrūvēšana 5,00
Riteņa uzskrūvēšana 5,00
Aploces tīrīšana 2,50
Klienta riepas pārmontēšana 10,00
Nolietoto riepu utilizācija 7,00 – 20,00 EUR/gab.
Rezerves riteņa nocelšana 5,00
Rezerves riteņa uzlikšana  5,00
Industriālo riepu remonta pakalpojumi 35,00 – 55,00
Brīvdienās pēc darba laika  +50%

 

Adrese: Celtnieku iela 23a, Talsi, Talsu novads

Darba laiks: 8:00-17:00, S., Sv. –  brīvs
Sīkāka informācija pa tālruni: + 371 29284297 (Mareks), e-pasts: mareks@krauzers.lv


 • ritošās daļas remonts,
 • atslēdznieku darbi,
 • bremžu uzliku kniedēšana kravas un industriālai  tehnikai,
 • metināšana,
 • virpošana,
 • elektriķa pakalpojumi,
 • jaunākās paaudzes datora diagnostika,
 • eļļas maiņa.
Sintētiskā eļļa 10W30
Hidro eļļa HVLP46
 Transmisijas eļļa 80W90

 

EĻĻAS MAIŅA – informācija pa tālruni: +371 29284297 (Mareks), e-pasts: mareks@krauzers.lv

KRAVAS AUTO SERVISS – informācija pa tālruni: +371 29284297 (Mareks), e-pasts: mareks@krauzers.lv

Adrese: Celtnieku iela 23a, Talsi, Talsu novads, LV-3201


 

SIA „Krauzers’’ dienesta viesnīca ir ekonomisks risinājums cilvēkiem, kuri meklē apmešanās vietu dzīvošanai, strādāšanai vai viesojoties Talsos, vai tās apkārtnē.

 • Istabas ir aprīkotas ar nepieciešamajām mēbelēm (drēbju skapis, naktsskapīši, krēsli), gultas veļu. Virtuvē ir iespēja pašiem gatavot ēdienu.
 • Koplietošanas duša un tualetes.
 • Dienesta viesnīcas klientiem ir pieejama bezmaksas automašīnu stāvvieta.
 • Netālu atrodas sabiedriskā transporta pietura.
 • Pieejams bezmaksas WiFi.

Īres maksa par gultas vietu diennaktī – 27,00 EUR (t.sk. PVN)

Sestdienās, svētdienās – iepriekš vienojoties.

Adrese: Celtnieku iela 23a, Talsi, LV-3201
Saziņai: +371 29156068 (Ilze), ilze.grosbaha@krauzers.lv