Mūsu pamatvērtības

krauzers_dizains_2-05Godīgums krauzers_dizains_2-08Pastāvīgums krauzers_dizains_2-07 Savstarpējā cieņa krauzers_dizains_2-06Lojalitāte

Šīs vērtības atspoguļojas mūsu ikdienā: mūsu darbībā un attieksmē pret klientiem, kolēģiem, vadītājiem un sabiedrību kopumā.  

Mūsu darbības stratēģija

Lai spētu sasniegt savus ilgtermiņa mērķus, SIA ”Krauzers” realizē stratēģiju, kuras galvenās prioritātes ir cieša sadarbība ar klientiem un darbs sabiedrības interesēs. Uzņēmums savās izvēlētajās biznesa jomās – mežu apsaimniekošanā, apaļkoku transportēšanā, spēj veicināt visas nozares ilgstspēju un nodrošinās meža fonda palielināšanos, saglabājot tā daudzveidību.

“Krauzers”

Laivu brauciens 2018.

    Jūnijā tika aizvadīts jau ikgadējais “Krauzers” laivu brauciens.  Šogad tika izvēlēta upe Engure.  Maza upīte, bet piedzīvojumu pilna. Tā nelika mums vilties un sagādāja ļoti daudz prieka un piedzīvojumus.  Brauciens tika uzsākts Ozoldangās un  pabeigts Puzes ezerā.

IMG-20180617-WA0002

Liels paldies laivu nomai “Jūras laivas”, brīvdienu mājai ” Strazdi” un “Talsu autotransportam”!

Ikgadējā stādīšanas talka 2018!

Nu jau par tradīciju kļuvusī meža stādīšanas talka šogad notika 18.maijā SIA “Krauzers” īpašumā “Jaunkrūzas”, Laidzes pagasts, Talsu novads. Par godu Latvijas 100 gadu jubilejai tika iestādīti 43 dažādu sugu stādi – ozoli, lapegles, vilkābeles, kļavas, liepas, dižskabardis, jasmīns u.c., kas iegādāti SIA “Stādaudzētava Blīdene”.

Labs darbiņš, kas padarīts!

IMG_20180518_154622_resized_20180523_095653850

IMG-20180518-WA0005

3


diagnostika_

Informācija zvanot: +371 29284297.
Adrese: Celtnieku iela 23a, Talsi, Talsu novads, LV-3201.


Ēnu diena 2018

14.februārī Latvijā norisinājās viens no lielākajiem karjeras izglītības pasākumiem ‘’Ēnu diena 2018’’, kurā iesaistījās arī SIA „Krauzers’’.

Uzņēmuma darbu šogad iepazina 6 jaunieši iepazīstot 3 dažādas profesijas – mežizstrādes meistars, industriālā parka vadītājs un kokvedēja vadītājs. Jaunieši ieradās gan no Talsu novada, gan tālākām Latvijas vietām, kā piemēram, Kalsnavas novada, kas mums sagādāja īpaši lielu pārsteigumu un gandarījumu. ‘’Ēnotājiem’’ bija iespēja iepazīties ar darba specifiku un ‘’sekot pa pēdām’’ savas izvēlētās profesijas pārstāvim.

PALDIES sakām visiem „ēnotājiem” par ciemošanos SIA „Krauzers”! Ceram, ka „Ēnotāji” arī nākamajos gados mūs apciemos ne tikai no Talsu, bet arī citiem Latvijas novadiem un ir prieks, ka varam iedvesmot nākotnē izvēlēties mežizstrādes meistara, kokvedēja vadītāja vai kādu citu no mūsu uzņēmuma profesijām un iespējams nākotnē kļūt par vienu no mums.


SIA “Krauzers” – Labākais darba devējs Kurzemē 2017

Latvijas Darba devēju konfederācija (LDDK) kā ik gadu valsts svētku noskaņās 10. novembrī pasniedza balvas izcilākajiem, ietekmīgākajiem un sociāli atbildīgākajiem Latvijas darba devējiem.
Ar lielu prieku varam paziņot, ka Latvijas Darba devēju konfederācijas gada balvu nominācijā “Labākais darba devējs Kurzemē 2017” ieguva SIA „Krauzers”.

IMG_20171113_093538_resized_20171113_095226391

SIA „Krauzers” gūst Zelta kategoriju

 Jau piekto gadu pēc kārtas apdrošināšanas sabiedrība „Balta” (PZU grupa) , LR Satiksmes ministrija, SIA „Volvo Truck Latvia”, SIA „Cirkle K Latvia” un SIA „SEB līzings” organizē konkursu – gada balva „Drošākais uzņēmuma autoparks”. Konkursa mērķis ir noskaidrot un godināt tos uzņēmumus Latvijā, kuri prot visprasmīgāk pārvaldīt savus autoparkus, rūpējoties gan par darbinieku prasmēm un zināšanām, gan kopējo satiksmes drošību. Šī konkursa 2016.gada laureāti – zelta, sudraba un bronzas kategoriju ieguvēji, tika godināti 5.aprīlī, Rīgas Motormuzeja telpās.

Ar prieka un gandarījuma sajūtu no šī godināšanas pasākuma atgriezās arī SIA „Krauzers”, kurā tika saņemta augstā Zelta kategorija nominācijā „Baltijas kravu pārvadātājs un speciālā pielietojuma autoparks”. Esam pateicīgi saņemt augstu ekspertu atzinumu par uzņēmuma autoparku un tā stāvokli, kā arī augsti vērtējam iespēju uzklausīt ieteikumus tā uzlabošanai.

dav


SIA “Krauzers” gūst atzinību

Jau tradicionāli katrs jaunais gads tiek sākts ar kopīgu meža nozares cilvēku tikšanos.Neatkarīgi no neprognozējamajiem laikapstākļiem – dziļajām sniega kupenām, kailsala, lietus vai baltiem puteņiem – janvāra mēnesī dodamies uz Mežotnes pili, lai uzklausītu nozares vadības uzrunas un valdības izvērtējumu meža nozares devumam Latvijas tautsaimniecībā.

Šī pasākuma ietvaros tika godināti meža nozares speciālisti. SIA „Krauzers” tika pasniegta Labklājības ministra Jāņa Reira Atzinības raksts par atsaucību, iesaistīšanos un veiksmīgu sadarbību skolēnu nodarbinātības veicināšanai vasaras brīvlaikā.

20170117_095952


„Talsu NSS/Krauzers” florbolistiem izcili

panākumi Zviedrijā un Somijā.

Talsu florbolisti skolēnu brīvdienas izmantoja, lai gūtu neatņemamu pieredzi ārzemju turnīros. Pēc Ziemassvētkiem mūsējie ar U20 vecuma grupu devās uz starptautisku turnīru Zviedrijā „Storvreta Cup”, kur kopā aizvadījām četras spēles. Vispirms apakšgrupā izcīnījām graujošu uzvaru ar 11:0 pret vienu no Somijas lielākajiem klubiem „Esport Oilers”. Otrajā spēlē tikāmies ar „Rotebro IS IBK”. Lai arī spēles lielāko daļu darbojāmies aizsardzībā, veiksmīgi realizētie pretuzbrukumi ļāva svinēt pārliecinošu uzvaru ar 8:3, divus vārtus pamanoties gūt pat skaitliskajā mazākumā.Trešajā spēlē tikāmies ar „Farsta IBK”, kas vēlāk kļuva par turnīra uzvarētājiem. Spēli pārliecinoši kontrolēja zviedri un izvirzījās vadībā ar 2:0 un tikai spēles pašā izskaņā mūsējiem Ģirts Šķuburs vienus vārtus atguva panākot- 2:1. Noslēdzoties apakšgrupas spēlēm, trijām komandām bija pa vienam zaudējumam un divām uzvarām. Mūsējie apakšgrupas cīņas noslēdza otrajā vietā un pirmās vietas likteni izsķīra tikai vieni ielaistie vai neiemestie vārti.  Otrā vieta mūsējiem deva iespēju cīnīties pusfinālā, kur tikāmies ar „Tyreso Trollbacken IBK”. Pirmo puslaiku spēlējām ļoti slikti un nerādījām ne tuvu savu labāko sniegumu, un loģiska bija pretinieka izvirzīšanās vadībā ar 2:0. Otrajā puslaikā izdevās spēli sakārtot un daudz aktīvāk sāka uzbrukt mūsējie. Perioda vidū Emīls Krūmiņš no Jāņa Ragovska piespēles rezultāta starpību sadeldēja līdz minimumam- 2:1. Bet tad mača likteni nolēma izšķirt spēles arbitri, pēc kārtas iedodot četrus apšaubāmus noraidījumus Talsiem. Spēlējot pieciem pret trim, zviedri panāca jau 4:1. Spēles beigās mazākumā mūsējiem vienus vārtus vēl atguva Deivids Barkovskis- 4:2, bet tas jau bija vājš mierinājums.

Turnīra formāts spēli par trešo vietu neparedzēja, ar bronzas medaļām apbalvojot abas pusfināla zaudētājas.

Īsi pēc Jaunā gada uz turnīru Somijā devās „Talsu NSS/Krauzers U13” un „Talsu NSS/Krauzers U11” komanda. U13 puiši startēja turnīra Elites grupā, bet U11 „Challange” jeb „izaicinājuma” grupā.

„Talsu NSS/Krauzers U13” pirmajā apkšgrupas spēlē uzvarēja „SSV Voima” ar 4:3, otrajā spēlē piedzīvojām sagrāvi no „Tikkurilan Tiikerit Edustus P03” ar 0:5. Lai Iekļūtu labāko astoņniekā, talsiniekiem pēdējā apakšgrupas spēlē, obligāti bija nepieciešama uzvara. Jau pašā spēles sākumā mūsējie nonāca iedzinējos ar 0:2, bet jau desmitajā minūtē rezultāts tika izlīdzināts- 2:2. Lai arī mūsējie bija pārņēmuši spēles pavedienu, rezultāts ilgi palika nemainīgs un tikai trīs minūtes pirms pamatlaika beigām mūsējiem izdevās panākt uzvaru ar 3:2 pēc Valtera Kalnieša precīzā metiena.

Pirmajā izslēgšanas spēļu kārtā „Talsu NSS/Krauzers U13 tikās ar „OLS 03 Edustus”, spēles pamatlaiks noslēdzās neizšķirti, kurai sekoja gara un nervoza soda metienu sērija, pēc kuras uz rokām savas komandas vārtsargu Ričardu Ķīli nēsāja komandas biedri, jo tieši viņa meistarība ļāva komandai izcīnīt uzvaru. Pusfināls pret „FBT Karhut 03 White”. Kā jau ierasts ātri nonācām zaudētājos, bet pratām atspēlēties un spēles pamatlaiks noslēdzās ar 2:2. Šoreiz jau īsākā soda metienu sērijā un pārliecinošāk uzvaru svinēja mūsējie un iekļuva finālā. Fināls gan pavisam neveiksmīgs, un vēlreiz nācās atzīt „Tikkurilan Tiikerit Edustus P03” pārākumu, šoreiz 2:7. Lai arī saņemot sudraba medaļas, mūsējiem bēdīgas sejas. Rezumējot turnīru, esam apmierināti un lepni.

„Talsu NSS/Krauzers U11” apaksģrupas spēles noslēdza kā pirmie, ar 4:1 uzvarot „PSS Musta”, ar 9:0 „M Team 05”, ar 5:2 „SSV White” un ar 8:5 „Light Iron 06”. Ceturtdaļfinālā ar 4:1 tika uzvarēta „Fosu 05”. Vienīgais zaudējums turnīrā piedzīvots pusfinālā pret „Sparta team Automaailm 2005” no Igaunijas. Mūsējie atradās vadībā ar 7:6, bet 40 sekundes pirms mača beigām pamanījās zaudēt un vietu finālā atdot igauņiem, kuri iespēju izmantoja, uzvarot komandu, ko mūsējie apspēlēja apakšgrupas spēlē ar 4:1. Sāpīgi! Spēlē par trešo vietu uzvara pēc spēles soda metienos pār „Tapanilan Erä 05 valkoinen” ar 3:2.

U13 helsinki U11 helsinki U20 uppsala

 

 • 2012. gada februārī SIA „Krauzers” kļuva par Meža nozares 2011. gada balvas „Zelta čiekurs” laureātu nominācijā „Par inovatīvu uzņēmējdarbību”. ”Zelta čiekurs” ir augstākā atzinība par sasniegumiem meža nozarē.
 • 2012. gada septembrī konkursā „Talsu novada sakoptākā pilsēta un pagasts 2012” SIA „Krauzers” ieguva galveno balvu nominācija „Pagasta labdaris Talsu novadā 2012”.
 • 2012. gada 18. novembrī SIA „Krauzers” īpašnieki Andis Araks un Kaspars Eihe saņēma Talsu novada Gada titulu „Talsu novada Gada uzņēmējs 2012”.
 • 2013. gada 25. oktobrī no Latvijas Darba devēju konfederācijas SIA “Krauzers” saņēma atzinības rakstu “Labākajam darba devējam Kurzemē SIA “Krauzers”. Par ieguldīto darbu labas pārvaldības un sociālās atbildības principu ieviešanā uzņēmuma un Kurzemes reģiona attīstībā”.
 • 2015.gada 12.novembrī no Latvijas Darba devēju konfederācijas SIA “Krauzers” saņēma  Gada balvu 2015 – labākais darba devējs Kurzemē – SIA “Krauzers”, kurš, strādājot kokapstrādes nozarē, ieviesis savā ikdienas biznesa praksē gan apkārtējo vidi saudzējošas tehnoloģijas, gan ilgtermiņā atbildīgu pieeju sadarbībai ar partneriem un piegādātājiem.
 • 2017.gada 17.janvārī no Labklājības ministrijas saņēma atzinības rakstu  – par atsaucību, iesaistīšanos un veiksmīgu sadarbību skolēnu nodarbinātības veicināšanai vasaras brīvlaikā.
 • 2017.gada 5.aprīlī no apdrošināšanas sabiedrības „Balta” (PZU grupa) , LR Satiksmes ministrijas, SIA „Volvo Truck Latvia”, SIA „Cirkle K Latvia” un SIA „SEB līzings” saņēma Zelta kategorijas diplomu  – Baltijas kravu pārvadātājs un speciālā pielietojuma autoparks.
 • 2017.gada 10.novembrī no Latvijas Darba devēju konfederācijas (LDDK) saņēma gada balvu nominācijā “Labākais darba devējs Kurzemē 2017”.
SIA "Krauzers" pērk meža īpašumus, cirsmas un apaļo kokmateriālu sortimentus mežā pie ceļa no fiziskām un juridiskām personām visā Latvijas teritorijā. Lai noslēgtu cirsmu pirkšanas/ pārdošanas līgumu, īpašniekam ir jānodrošina sekojoši dokumenti:
 • ciršanas apliecinājums;
 • zemes grāmatas apliecība;
 • iestigotās cirsmas skice;
 • īpašnieka bankas konts;
 • jāuzrāda pases oriģināls vai kopija (fiziskām personām);
 • pilnvarotām personām jāuzrāda pilnvaras oriģināls;
 • komersanta reģistrācijas apliecības kopija un PVN maksātāja apliecība (juridiskām personām);
 • cirsmas pirkšanas apliecinošs dokuments (ja cirsma nopirkta).

Minimālā nepieciešamā informācija par cirsmu, lai SIA “Krauzers” var sagatavot piedāvājumu:
 • cirsmas novērtējums;
 • robežplāns ar meža nogabaliem;
 • aktualizētie inventerizācijas dati.
informācija pa tālr.: + 371 63237049, e-pasts: birojs@krauzers.lv
Apaļo kokmateriālu iepirkšana mežā pie ceļa informācija pa tālr.: + 371 29246456 (Elviss), elviss@krauzers.lv
Skujkoka, lapkoka zarus, kā arī nomaļus šķeldošanai iepirkšanas  informācija pa tālr.: + 371 29773199 (Māris), maris.liberts@krauzers.lv   Cenas var mainīties atkarībā no materiāla atrašanās vietas.
Piedāvājam realizēt Jūsu apaļkoku sortimentu par Jums izdevīgām cenām visā Latvijas teritorijā.

Mūsu galvenie sadarbības partneri Latvijā:

 • SIA „Vika Wood
 • SIA „Gaujas Koks
 • SIA „BSW Latvia
 • SIA “Industry Latvia”
 • SIA „Rettenmeier Baltic Timber
 • SIA „Metsa Forest Latvia
 • SIA „BILLERUDKORSNAS LATVIA
 • SIA „ACA Timber
 • SIA „Rottneros Baltic
 • SIA „Bolderaja Ltd
 • SIA „Talsu tehnika
 • SIA „Palleteries”.

SIA „Krauzers” ar katru klientu strādā individuāli, piedāvājot izdevīgākās realizācijas vietas sagatavotajam sortimentam. Uzņēmums piedāvā slēgt sadarbības līgumu, lai sniegtu pakalpojumus ilgtermiņā.

Sīkāka informācija pa tālr.: 29246456 (Elviss), e-pasts: elviss@krauzers.lv

Darbs Cena Euro/ha
Jaunaudžu kopšana 100.00 – 130.00 Euro/ha
Stādījumu agrotehniskā kopšana 70.00 – 100.00 Euro/ha
Stādīšana 70.00 Euro/ha *

* – plus administratīvās izmaksas

Sīkāka informācija pa tālr.:+371 27834422 (Māris L.) e-pasts: maris.lagzdins@krauzers.lv

SIA „Krauzers” speciālisti ar vairāk kā desmit gadu pieredzi šajā darbā spēs Jums piedāvāt kvalitatīvu pilnu cirsmas sagatavošanas ciklu, kurš sevī ietver:
 • apsekošanu,
 • īpašuma robežu sakārtošanu,
 • sagatavošanu taksācijai, ja tādas nav;
 • cirsmu stigošanu;
 • skiču zīmēšanu;
 • cirsmu dastošanu.
Mūsu speciālisti palīdzēs nokārtot nepieciešamās formalitātes Valsts meža dienestā.
Sīkāka informācija pa tālr.: +371 25427828 (Māris P.), + 371 27834422 (Māris L.)
Mēs sagatavojam cirsmu izstrādei, veicam to izstrādi. Cirsmu izstrāde sevī ietver koku zāģēšanu, ko veicam ar rokas sliežu motorzāģiem. Izmantojot rokas motorzāģus, panākam mazākus postījumus dabai un maksimālus ienākumus no nozāģētā apaļkoku sortimenta. Sortimenta izvešanu nodrošinām ar pievedējtraktoriem, kuri apaļkokus transportē no cirsmas līdz krautuvei. Izzāģēto cirsmu atlikumus izvedam un pārstrādājam kurināmā šķeldā.
Sīkāka informācija pa tālr.: + 371 63237049, e-pasts: birojs@krauzers.lv

Piedāvājam pilnu cirsmu atlieku šķeldošanas procesu. Nodrošinām cirsmu atlieku savākšanu, to novietošanu šķeldošanas iekārtai pieejamā vietā.  Sašķeldojam un piegādājam to saviem sadarbības partneriem par Jums izdevīgām cenām.

Sīkāka informācija pa tālr.: +371 29246456 (Elviss), e-pasts: elviss@krauzers.lv

Piedāvājam Jūsu lauksaimniecības zemes un grāvju attīrīšanu no apaugumiem (kokiem un krūmiem). Sagatavoto koksni izvedīsim līdz šķeldošanas iekārtai pieejamai vietai un sašķeldosim.
Lielākie sadarbības partneri:
SIA “Talsu Bio-Enerģija”,
SIA “Fortum Jelgava”,
SIA ”ML dvīņi
Sīkāka informācija pa tālr.: + 371 29773199 (Māris L.) e-pasts maris.liberts@krauzers.lv
Lai nezaudētu Latvijas bagātību – MEŽUS, esam izveidojuši bezmaksas konsultācijas meža īpašniekiem. Uzņēmums piedāvā bezmaksas konsultācijas pilnā mežsaimniecības ciklā, sākot no stādu iestādīšanas līdz pat kokmateriālu  transportēšanai.
Krauzera vēlme ir kopīgi ar meža īpašnieku atrast izdevīgāko risinājumu saimniekam un pašam mežam, lai nākamām paudzēm būtu ar ko lepoties.
Esam pārliecināti, ka SIA „Krauzers” mēžsaimniecības speciālisti ar savu pieredzi spēs rast nepieciešamo risinājumu tieši Jums.
Sīkāka informācija pa tālr.: +371 63237049 (birojs), e-pasts: birojs@krauzers.lv

Ražojam un pārdodam augstas kvalitātes apdares dēļus Jūsu interjeram un eksterjeram. Mūsu noliktavā spēsiet atrast sev piemērotākos apdares dēļus.  Realizēsim jebkuru ideju par Jums draudzīgām cenām. Variet izvēlēties savu koka sugu.

Šobrīd noliktavā ir egles un priedes apdares dēļi:
Plānā pusspunde

Pilnā spunde

Biezā spunde 

Block House

Sīkāka informācija pa tālr.: +371 26445570 (Bruno), e-pasts: bruno@krauzers.lv

Ražojam un pārdodam augstas kvalitātes grīdas un terases dēļus. Mūsu speciālista augstā kvalifikācija un pieredze nodrošinās produktu ilgmūžību, savukārt, dēļu virsmas raksts padarīs produktu drošu un pievilcīgu ikvienā vidē. Lai terases dēlis pēc iespējas ilgāk saglabātu savu ilgmūžību, tas tiek speciāli impregnēts atbilstoši Eiropas savienības regulām. Impregnācijas procesā tiek izmantots ķīmisks šķīdums, kurš ir viens no draudzīgākajiem videi. Šķīdums spēs pasargāt produktu no apkārtējās vides kaitīgās ietekmes. Iespējama izvēle divās krāsās- zaļā vai brūnā.

Terases dēlis

Grīdas dēlis

Grīdas dēlis

Sīkāka informācija pa tālr.: +371 26445570 (Bruno), e-mail: bruno@krauzers.lv

Piedāvājam dažāda garuma un izmēra zāģmateriālus un zāģmateriālus būvniecībai.
Iespējams veikt pasūtījumus jebkura veida zāģmateriāliem pēc projekta.

Latas

Brusa

Dēlis

Dēlis

Sīkāka informācija pa tālr.: +371 27183884 (Jānis), e-pasts: janis.s@krauzers.lv

Uzņēmums ražo augstas kvalitātes brusas. Iespējams iegādāties dažādas sugas – skujkoks, lapu koks un ozols.
SIA „Krauzers” piedāvā dažādu dimensiju un garumu brusas. Skujkoku un lapu koku brusas ir iespējams impregnēt dažādās klasēs.

Šobrīd noliktavā pieejams:

Izmērs (cm) Suga Impregnācijas klase Apjoms (m3)
100 x 200 x 2400 Priede/ Egle UC 2/3 150
100 x 200 x 3000 Priede/ Egle UC 2/3 100
100 x 200 x 2400 ozols 30
100 x 200 x 2600 ozols 100
100 x 100 x 3000 ozols 50
150 x 150 x 2400 ozols UC 2/3 40

Ražošanas kapacitāte mēnesī 400 m3.

Sīkāka informācija pa tālr.: +371 28336327 (Ivo), e-pasts: ivo.grinbergs@krauzers.lv

Pārdodam dažādu lapu koku skaldītu malku. Ir iespējams pasūtīt sevis izvēlētu sugu, garumu, skaldījumu.
Mūsu piedāvātais sortiments derēs krāsns, pirts un kamīna kurināšanai.
Piedāvājam iegādāties skaldītu malku fasētu dažāda izmēra maisos.

Malkas veids Cena EUR/m3
Malka  3.00 m Cena mainīga
Skaldīta malka (zaļa) 44.00 EUR/m3
Skaldīta malka (zaļa)

Skaldīta malka (sausa)

220.00 EUR krava (5m)

52.00 EUR/m3

Skaldīta malka (sausa) 260.00 EUR krava (5m3 )

Saskaņā ar PVN likuma 141.pantu noteikta nodokļa apgrieztā maksāšana.
Talsu pilsētas un Laidzes pagastā – piegāde bezmaksas.
Ārpus Talsu pilsētas robežām papildus transporta izmaksas.

Sīkāka informācija pa tālr.: +371 27183884 (Jānis), e-pasts: janis.s@krauzers.lv

Pārdodam dažādu veidu kurināmo šķeldu, kura iegūta no nomaļiem un malkas, lapkoku un skujkoku zariem.

Sīkāka informācija pa tālr.: +371 29246456 (Elviss), e-pasts: elviss@krauzers.lv

Uzņēmumam ir vairāk kā desmit gadu pieredze kokmateriālu transportā. Uzņēmuma kokvedēju mašīnas ir aprīkotas ar datoriem un GPS sistēmām, kas dod iespēju jebkuram klientam pārliecināties par paveikto darbu. Visas uzņēmuma kokvedēja mašīnas ir sertificētas “Euro V  un Euro IV drošs”.
Četras uzņēmuma kokvedēju mašīnas ir aprīkotas ar riepu spiediena kontroles sistēmu (CTI). Riepu spiediena kontroles sistēma īpaši piemērota zemas nestspējas ceļiem (<100MPa). Ar CTI tiek nodrošināta caurgājamība uz zemas nestspējas ceļiem un samazinās riepu iespiedumu dziļums (“risas”). CTI nodrošina optimālus braukšanas apstākļus pa grants seguma ceļiem, dubļainiem, smilšainiem un sniegotiem ceļiem.
SIA „Krauzers” kokvedēji 2017. gadā pārvadājuši 635 000.00 m3 un nobraukuši 2 700 000 km.

Sīkāka informācija pa tālr.:  +371 25633380 , e-pasts: logistika@krauzers.lv

 

 • Vilcējs Volvo FH 480 , piekabe Knapen , tilpums 85 ber/m3;
 • Konteinermašīna Volvo FH 460, tilpums 76 ber/m3;

Sīkāka informācija pa tālruni +371 29246456 (Elviss), elviss@krauzers.lv

Automašīna MAN, ar pārvietojamo konteineru
Celtspēja 2,5 tonnas
Kravas kopējā masa 9000 kg
Konteinera tilpums 7 m3
Citas iespējas Var pārvadāt arī smiltis, šķembas, kūdru, melnzemi, kūtsmēslus utt.

Sīkāka informācija pa tālruni +371 25633380 , e-pasts: logistika@krauzers.lv

 

Pašgājējs iekrāvējs Volvo L90

Volvo L150

Kausa ietilpība

3,5 ber/m3

3,5 ber/m3

Sīkāka informācija pa tālruni +371 29246456 (Elviss), elviss@krauzers.lv

Piekabe Hafo H32-3PLSBO

(kopējais pārvadājamais svars 52 tonnas)

Celtspēja 30 tonnas

Sīkāka informācija pa tālruni +371 29284297 , e-pasts mareks@krauzers.lv

15540881_352167121810157_5600796580437223292_o

AUTOMAZGĀTAVA 23., 24., 25., 26., 30., 31.decembrī un 01.janvārī SLĒGTA

PRIECĪGUS ZIEMASSVĒTKUS UN LAIMĪGU JAUNO 2019.GADU!!!

IZCENOJUMI a/m mazgāšanai ar rokām*

*Automazgātava piedāvā kvalitatīvu mazgāšanu ar rokām, kuru sniedz profesionāls un pieredzējis personāls.
Darbā tiek izmantotas profesionālas iekārtas, videi un transportam draudzīga augstas kvalitātes auto ķīmija.
Sestdienās automašīnu salonu tīrīšana tikai pēc iepriekšēja pieraksta!

Pakalpojums Vieglās a/m 
EUR (t.sk.PVN 21%)
Džipi; miniveni, busi
EUR (t.sk.PVN21%)
Busi līdz 9 sēdvietām, kravas busi EUR (t.sk.PVN21%)
Noskalošana 3.50 Euro 6.00 Euro 6.00 Euro
Mazgāšana 5.00 Euro 7.50 Euro 10.00 Euro
Pilna mazgāšana 7.50 Euro 10.00 Euro 12.50 Euro
Vaska uzklāšana 2.50 Euro 2.70 Euro 3.00 Euro
Salona tīrīšana 9.00 Euro 11.50 Euro 13.50 Euro
Putekļu sūkšana 6.00 Euro 9.00 Euro 10.50 Euro
Stiklu tīrīšana 4.50 Euro 7.50 Euro 7.50-9.00 Euro
Paneļu tīrīšana 6.00 Euro 7.50 Euro 8.50 Euro
Dzinēja mazgāšana 5.00-11.50 Euro 7.00-11.50 Euro 8.00-11.50 Euro
Paklāju mazgāšana 3.00 Euro 3.00 Euro 3.50 Euro
Disku mazgāšana 7.50 Euro 7.50 Euro 7.50 Euro
Komplekss 15.00 + 5.00 Euro 20.00 + 5.00 Euro 25.00 + 5.00 Euro
Ziemas apstrāde 3.00 Euro 3.00-6.00 Euro 4.00-6.00 Euro
Papildus pakalp. Vien.cena Vien.cena Vien.cena
Logu mazg.šķ (1 litrs) 0.64 Euro 0.64 Euro 0.64 Euro
Logu vasks 3.00 Euro 4.00 Euro 4.00 Euro
Ādas kondicionēšana 3.00 Euro 3.00-5.00 Euro 4.00-7.00 Euro
Ķīmiskā tīrīšana Vien.cena Vien.cena Vien.cena

 

Klientu ērtībai piedāvājam kafejnīcu (automazgātavas 2.stāvā).
Pieejams arī bezvadu internets publiskai lietošanai (Wi-Fi).

Adrese: Celtnieku iela 23a, Talsos, Talsu novadā.
Darba laiks: 8:30-18:00, S. 8:30-14:00, Sv. brīvs

Sīkāka informācija pa tālruni +371 29156068 (Ilze)

Izcenojumi vieglajām automašīnām


Pakalpojums Vieglās a/m (EUR) Džipi; miniveni, busi (EUR)
Riepas balansēšana 1.50 Euro 2.50 Euro
Riepas balansēšana nest. diski 2.50 Euro 3.00 Euro
Riepas nomontēšana 1.00 Euro 1.50 Euro
Riepas uzmontēšana 1.00 Euro 1.50 Euro
Diega ievēršana un riepas remonts 1.00-15.00 Euro 1.00-15.00 Euro
Ventiļa ielikšana 1.50 Euro 1.50 Euro
Ielāpa līmēšana (atkarībā no bojājuma) 1.50 Euro 1.50 Euro
Riteņa noskrūvēšana 1.00 Euro 1.50 Euro
Riteņa uzskrūvēšana 1.00 Euro 1.50 Euro
Nolietoto riepu utilizācija 1.00 Euro/gab. 1.00 Euro/gab.
Izcenojumi kravas automašīnām un  speciālai tehnikai


Pakalpojums Cena AR PVN 21% (EUR)
Balansēšana (atkarībā no izmēra) 9.00-17.00 Euro
Pilns cikls (pērkot riepas uz vietas) 12.00 Euro
Riepas demontāža no diska 3.00 Euro
Riepas montāža uz diska 3.00 Euro
Gaisa papildināšana riepā 1.50 Euro
Riteņa noskrūvēšana 3.00 Euro
Riteņa uzskrūvēšana 2.50 Euro
Aploces tīrīšana 1.50 Euro
Pilns cikls ar klienta riepām 15.00 Euro
Klienta riepas pārmontēšana 7.50 Euro
Riepas mont.-demont. (dalītais disks) 9.00 Euro
Klienta riepas ar dalīto disku DEM-M 15.00 Euro
Rezerves riteņa nocelšana 3.00 Euro
Rezerves riteņa uzlikšana 3.00 Euro
Industriālās riepas demont-mont. Plus 100%
Sēnes 7.50-21.50 Euro
Ielāpi 7.50-43.00 Euro
Riepas remonta pakalpojums 3.00-30.00 Euro
Nolietoto riepu utilizācija 4-10 Euro/gab

Adrese: Celtnieku iela 23a, Talsos, Talsu novadā.
Darba laiks: 8:30-18:00, S.,Sv. –  brīvs

Sīkāka informācija pa tālruni: + 371 29284297 (Mareks), e-pasts mareks@krauzers.lv

 • ritošās daļas remonts
 • atslēdznieku darbi
 • bremžu uzliku kniedēšana kravas un industriālai  tehnikai
 • metināšana
 • virpošana
 • eļļas maiņa
 • elektriķa pakalpojumi
 • jaunākās paaudzes datora diagnostika.
Sintētiskā eļļa 10W30
Hidro eļļa HVLP46
 Transmisijas eļļa 80W90

EĻĻAS MAIŅA – sīkāka informācija pa tālruni: +371 29284297 (Mareks), e-pasts mareks@krauzers.lv
KRAVAS AUTO SERVISS – informācija pa tālruni: +371 29284297 (Mareks), e-pasts mareks@krauzers.lv

Adrese: Celtnieku iela 23a, Talsi, Talsu novads, LV-3201

Nomas maksa:      1.50 EUR/m2 mēnesī (+ PVN 21%) + izmantotā elektroenerģija
Apkures sezonā:   0.75 EUR/m2 (+ PVN 21%)

Maksa par koplietošanas teritorijas izmantošanu:

 • Laikā no 1.aprīļa līdz 31.oktobrim  28.50 EUR (t.sk. PVN 21%)
 • Laikā no 1.novembra līdz 31.martam    42.70 EUR (t.sk. PVN 21%)

Sīkāka informācija pa tālruni: +371 29284297 (Mareks), e-pasts mareks@krauzers.lv

SIA “Krauzers” Celtnieku ielā 23a,Talsos, Talsu novadā.

Telpas birojiem:

 • No 1.aprīļa līdz 1.oktobrim – 3.00 EUR/m2 (t.sk.PVN) + izmantotā elektroenerģija
 • No 1.oktobra līdz 1.aprīlim – 4.50 EUR/m2 (t.sk.PVN) + izmantotā elektroenerģija

Apsargājama stāvvieta, video novērošana.

Sīkāka informācija pa tālr.: + 371 29284297 (Mareks), e-pasts mareks@krauzers.lv

SIA „Krauzers” Celtnieku ielā 23a, Talsos, Talsu novadā


Piedāvājam iznomāt zāli semināru rīkošanai:

(Aptuveni 60 cilvēkiem) 7.50 EUR/stundā (t.sk. PVN);

Iespējams nodrošināt uzkodas, tēju, kafiju utt.
Apsargājama stāvvieta, video novērošana.

Sīkāka informācija pa tālr.: + 371 29156068 (Ilze)

Kontaktitālr.   (+371) 63237049 birojs@krauzers.lv
Reģ. Nr.     40003421968 PVN Nr. LV40003421968
A/S "SEB banka" Kods: UNLALV2X Konts: LV41UNLA0050000030086
A/S "Swedbank" Kods: HABALV22 Konts: LV79HABA0551005346593
A/S „Luminor bank” Kods: RIKOLV2X Konts: LV25RIKO0002013318366

Sazinieties ar mums

Please leave this field empty.

  Taras kluči Taras kluči Taras kluči Malka
Suga Bērzs Priede Egle Visas sugas
Cena Ventspilī: Neiepērkam 60- EUR/m3 60- EUR/m3 Neiepērkam
Cena Liepājā: 63- EUR/m3 60- EUR/m3 60- EUR/m3 28- EUR/m3
Garums: 2.5m 3.1m 3.1m 3.0m
Apmaksas mērs: 2.4m 3.0m 3.0m 3.0m
Diametrs: No 18cm No 18cm No 18cm No 6cm
Uzmērīšanas koeficients: 0.58 0.58 0.58 Pēc kvalitātes

Aktuālās bērza finierkluču iepirkšanas cenas RĪGĀ

Produkts (bērza finieris) Garums Cena (EUR/m3)
A 26cm+ 3.0m+0.1m 150.-
AB 26 cm+ 3.0m+0.1m 100.-
AB 26 cm+ 2.7m+0.1m 98.-
AB 18-25 cm 3.0m+0.1m 90.-
AB 18-25 cm 2.7m+ 0.1m 88.-
BCD 18+ (nosķirots atsevišķi) 3.0m+0.1m, 2.7m+0.1m. 61.-
BCD 12-18 cm (nošķirots atsevišķi) 3.0m+0.1m, 2.7m+0.1m. 57.-
  Piegādes adrese finierim un bērza tarai: Rīga, BCT-termināls, Kundziņsalas 1a. Pieņemšana: darba dienās no plkst. 08:00  līdz 20:00.

Apaļkoka piegādes saskaņot iepriekš: Kaspars 29163433

Kontaktpersona par piegādes līgumiem un kvalitātes prasībām: Pauls 26575333

Apmaksas garumi  – 3,00m un + virsmērs 0,1m. Brāķētā koksne tiek iepirkta par EUR 45 euro/m3. Tiek pieņemtas kravas ar maksimāli 20% 2.7m +0.1m garumu no kopējā kravas apjoma. Uzmērīšana pēc tievgala metodes (GOST tabulas).

Kvalitātes prasības:

Bērza finieris A: Pieļaujam: Kodola iekrāsojums līdz 30 % no diametra vienpusējā līkumainība līdz 2%. Divpusējā līkumainība netiek pieļauta. Netiek pieļauti: Zari, sala un zibens plaisas, trupe, dvīņserde, dubultgalotne, sausāni, māzeri, kukaiņu bojājumi. Bērza finieris AB: Pieļaujam:  Kodola iekrāsojums līdz 45 % no diametra. Vienpusējā līkumainība līdz 2 %. Divpusējā līkumainība netiek pieļauta. Dzīvie zari līdz Ø 6 cm neierobežotā daudzumā, trupējuši zari līdz Ø 6 cm 1 gab. uz tekošo metru. Netiek pieļauti: zibens plaisas; mizas ieaugums, kas lielāks par 20 % no nogriežņa diametra, mīkstā trupe. Bērza tara (BCD) 12-18cm, 18cm+: Pieļaujam: Kodola iekrāsojums līdz 65% no diametra. Līkumainība līdz  3 % uz tekošo metru, zaru daudzums un diametrs nav ierobežots. Netiek pieļauti: mīkstā trupe.

Alkšņa tara (uzmērīšana pēc tievgala)

Diametrs (cm) Garums (m) Cena (Euro/m3)
Ø 18 cm < 2.5/2.7/3.0 + 0.1m 56
Kvalitātei neatbilstoša sortimenta cena 35 EUR. Kvalitātes prasības: Pieļaujam: līkumainība līdz 2 %, kodola iekrāsojums bez ierobežojuma, zari līdz 10 cm neierobežotā daudzumā. Netiek pieļauts: Mīkstā trupe, kukaiņu bojājumi (ķirmja bojājumi), dubultā līkumainība, gāšanas un zibens plaisas.

Egles gulsnis (uzmērīšana pēc tievgala)

Diametrs Garums Cena (EUR/m3)
Ø 18 cm < 2.9 m (apmaksa 2.8m) 74
Kvalitātei neatbilstoša sortimenta cena 30 EUR. Kvalitātes prasības: Pieļaujam:  Sauskaltuši, briežgrauzti, cietā trupe, zilējis, līkumainība līdz 2 %, zaru daudzums un to diametrs neierobežotā daudzumā, garenplaisu dziļums līdz 2.5 cm; mizas ieaugums; žūšanas plaisas; atsveķojumi; mizgrauzis. Netiek pieļauts: Mīkstā trupe, kukaiņu bojājumi (ķirmja bojāti).

Priedes gulsnis (uzmērīšana pēc tievgala)

Diametrs Garums Cena (EUR/m3)
Ø 18 cm < 2.9 m (apmaksa 2.8m) 72
Kvalitātei neatbilstoša sortimenta cena 30 EUR. Kvalitātes prasības: Pieļaujam: Metāla ieslēgumi, sauskaltuši, briežgrauzti, cietā trupe, zilējis, līkumainība līdz 2 %, zaru daudzums un to diametrs neierobežotā daudzumā, garenplaisu dziļums līdz 2.5 cm; mizas ieaugums; žūšanas plaisas; atsveķojumi; mizgrauzis. Netiek pieļauts: Mīkstā trupe, kukaiņu bojājumi (ķirmja bojājumi).