Mūsu pamatvērtības

krauzers_dizains_2-05Godīgums krauzers_dizains_2-08Patstāvīgums krauzers_dizains_2-07 Savstarpējā cieņa krauzers_dizains_2-06Lojalitāte

Šīs vērtības atspoguļojas mūsu ikdienas darbā: mūsu darbībā un attieksmē pret klientiem, kolēģiem, vadītājiem un sabiedrību kopumā.  

Mūsu darbības stratēģija

Lai spētu sasniegt savus ilgtermiņa mērķus, SIA ”Krauzers” realizē stratēģiju, kuras galvenās prioritātes ir cieša sadarbība ar klientiem un darbs sabiedrības interesēs. Uzņēmums savās izvēlētajās biznesa jomās – mežu apsaimniekošanā, apaļkoku transportēšanā, spēj veicināt visas nozares ilgstspēju un nodrošinās meža fonda palielināšanos, saglabājot tā daudzveidību.

SIA Krauzers aicina pastāvīgā darbā kokapstrādes iekārtu operatoru. (2 vakances)

CV lūdzam sūtīt uz e-pastu birojs@krauzers.lv, vai iesniegt personīgi birojā „Jaunkrūzas”, Laidzes pagasts, Talsu novads līdz š.g. 9.decembrim. Tālrunis: +371 63237049.

Aktualitātes

 • Uzņēmumā viesojas ASV vēstniece Latvijā.

  Uzņēmumā viesojas ASV vēstniece Latvijā.

  2016.gada 21.jūlijā SIA “Krauzers” viesojās ASV vēstniece Latvijā Nensija Bikofa Petita (Nancy Bikoff Pettit). Prieks bija pārrunāt uzņēmumam aktuālos jautājumus un izaicinājumus.
 • Dalība Talsu pilsētas svētkos 2016

  Dalība Talsu pilsētas svētkos 2016

  Šogad pilsētas svētkos tika izveidots īpašs “Uzņēmēju placis”, kurā dižoties tika aicināts ikviens Talsu pilsētas uzņēmējs. “Uzņēmēju placī” aktīvu dalību ņēma arī SIA “Krauzers” 2.jūlijā, laikā no plkst. 09:00 līdz plkst. 14:00 Talsu pilsētas iedzīvotājiem un pilsētas viesiem bija iespēja iepazīties ar pilnu mežizstrādes procesu, kuru uzņēmums demonstrēja 1,5 m2 lielā laukumā. Tāpat ikvienam interesentam bija iespējams…
 • Uzņēmuma pirmās sporta spēles.

  Uzņēmuma pirmās sporta spēles.

  Brīva atmosfēra, netradicionāli sporta veidi, jautrības stafetes un kopīgi pavadīts laiks. Profesionālu tiesnešu vadībā un uzraudzībā š.g. 25.jūnijā Talsu novada Pastendes stadionā norisinājās SIA “Krauzers” pirmās sporta spēles. Sporta spēles ļāva uzņēmuma darbiniekiem izrauties no ierastās darba vides un pierādīt savus spēkus dažādās sporta disciplīnās. Kopīga sacensība un kopīgs mērķis saliedēja darbiniekus, veidojot kopīgu komandas garu.…
 • Meža stādīšanas talka 2016.

  Meža stādīšanas talka 2016.

  Nu jau par tradīciju kļuvusī meža stādīšanas talka šogad notika14.aprīlī SIA “Krauzers” īpašumā Ķūļciema pagastā, Talsu novadā. 1,8 ha lielā platībā tika iestādīti 4200 bērzu kailsakņu stādi ar uzlabotu sakņu sistēmu, kas iegādāti A/S “Latvijas valsts meži” kokaudzētavā “Mazsili. Kā katru gadu  SIA “Krauzers” vēlas pievērst sabiedrības uzmanību mežu atjaunošanai. Labs darbiņš, kas padarīts!  
 • “Talsi/Krauzers” sagrauj “Ķekavas Bulldogus”, bet neiekļūst izslēgšanas spēlēs.

  “Talsi/Krauzers” sagrauj “Ķekavas Bulldogus”, bet neiekļūst izslēgšanas spēlēs.

  Lai izpildītu sezonas galveno mērķi – iekļūtu “ELVI” Virslīgas izslēgšanas spēlēs -“Talsi/Krauzers” bija jāuzvar pēdējā regulārā čempionāta spēle pret “Ķekavas Bulldogiem”. Tiesa, lai kvalificētos izslēgšanas spēlēm, ar to vien bija par maz, jo vajadzēja, lai Liepājas “Kurši” piekāpjas “Bauskai”. Lai arī šajos spēļu pāros favorīti bija talsenieki un liepājnieki, gan “Ķekavas Bulldogi”, gan “Bauska” savās mājās…

Skatīt visas aktualitātes

 • 2012. gada februārī SIA „Krauzers” kļuva par Meža nozares 2011. gada balvas „Zelta čiekurs” laureātu nominācijā „Par inovatīvu uzņēmējdarbību”. ”Zelta čiekurs’ ir augstākā atzinība par sasniegumiem meža nozarē.
 • 2012. gada septembrī konkursā „Talsu novada sakoptākā pilsēta un pagasts 2012” SIA „Krauzers” ieguva galveno balvu nominācija „Pagasta labdaris Talsu novadā 2012”.
 • 2012. gada 18. novembrī SIA „Krauzers” īpašnieki Andis Araks un Kaspars Eihe saņēma Talsu novada Gada titulu „Talsu novada Gada uzņēmējs 2012”.
 • 2013. gada 25. oktobrī no Latvijas Darba devēju konfederācijas SIA “Krauzers” saņēma atzinības rakstu “Labākajam darba devējam Kurzemē SIA “Krauzers”. Par ieguldīto darbu labas pārvaldības un sociālās atbildības principu ieviešanā uzņēmuma un Kurzemes reģiona attīstībā”.
 • 2015.gada 12.novembrī no Latvijas Darba devēju konfederācijas SIA “Krauzers” saņēma  Gada balvu 2015. – labākais darba devējs Kurzemē – SIA “Krauzers”, kurš, strādājot kokapstrādes nozarē, ieviesis savā ikdienas biznesa praksē gan apkārtējo visi saudzējošas tehnoloģijas, gan ilgtermiņā atbildīgu pieeju sadarbībai ar partneriem un piegādātājiem.
SIA "Krauzers" pērk meža īpašumus, cirsmas un apaļo kokmateriālu sortimentus mežā pie ceļa no fiziskām un juridiskām personām visā Latvijas teritorijā. Meža īpašumu un cirsmu iegāde visā Latvijā Lai noslēgtu cirsmu pirkšanas/ pārdošanas līgumu, īpašniekam ir jānodrošina sekojoši dokumenti:
 • ciršanas apliecinājums;
 • zemes grāmatas apliecība;
 • iestigotās cirsmas skice;
 • īpašnieka bankas konts;
 • jāuzrāda pases oriģināls vai kopija (fiziskām personām);
 • pilnvarotām personām jāuzrāda pilnvaras oriģināls;
 • komersanta reģistrācijas apliecības kopija un PVN maksātāja apliecība (juridiskām personām);
 • cirsmas pirkšanas apliecinošs dokuments (ja cirsma nopirkta).

Minimālā nepieciešamā informācija par cirsmu, lai SIA “Krauzers” var sagatavot piedāvājumu:
 • cirsmas novērtējums;
 • robežplāns ar meža nogabaliem;
 • aktualizētie inventerizācijas dati.
informācija pa tālr.: + 371 63237049, e-pasts: birojs@krauzers.lv
Apaļo kokmateriālu iepirkšana mežā pie ceļa informācija pa tālr.: + 371 29246456 (Elviss), elviss@krauzers.lv
Skujkoka, lapkoka zarus, kā arī nomaļus šķeldošanai iepirkšana  informācija pa tālr.: + 371 29246456 (Elviss), elviss@krauzers.lv   Cenas var mainīties atkarībā no materiāla atrašanās vietas.
Piedāvājam realizēt Jūsu apaļkoku sortimentu par Jums izdevīgām cenām visā Latvijas teritorijā.

Mūsu galvenie sadarbības partneri Latvijā:

 • SIA „Vika Wood
 • SIA „Gaujas Koks
 • SIA „BSW Latvia
 • SIA “Industry Latvia”
 • SIA „Rettenmeier Baltic Timber
 • SIA „Metsa Forest Latvia
 • SIA „BILLERUDKORSNAS LATVIA
 • SIA „ACA Timber
 • SIA „Rottneros Baltic
 • SIA „Bolderaja Ltd
 • SIA „Talsu tehnika
 • SIA „Palleteries”.

SIA „Krauzers” ar katru klientu strādā individuāli, piedāvājot izdevīgākās realizācijas vietas sagatavotajam sortimentam. Uzņēmums piedāvā slēgt sadarbības līgumu, lai sniegtu pakalpojumus ilgtermiņā.

Sīkāka informācija pa tālr.: 29246456 (Elviss), e-pasts: elviss@krauzers.lv

Darbs Cena Euro/ha
Jaunaudžu kopšana 100.00 – 130.00 Euro/ha
Stādījumu agrotehniskā kopšana 70.00 – 100.00 Euro/ha
Stādīšana 70.00 Euro/ha *

* – plus administratīvās izmaksas

Sīkāka informācija pa tālr.:+371 27834422 (Māris L.) e-pasts: maris.lagzdins@krauzers.lv

SIA „Krauzers” speciālisti ar vairāk kā desmit gadu pieredzi šajā darbā spēs Jums piedāvāt kvalitatīvu pilnu cirsmas sagatavošanas ciklu, kurš sevī ietver:
 • apsekošanu,
 • īpašuma robežu sakārtošanu,
 • sagatavošanu taksācijai, ja tādas nav;
 • cirsmu stigošanu;
 • skiču zīmēšanu;
 • cirsmu dastošanu.
Mūsu speciālisti palīdzēs nokārtot nepieciešamās formalitātes Valsts meža dienestā.
Sīkāka informācija pa tālr.: +371 25427828 (Māris P.), + 371 27834422 (Māris L.)
Mēs sagatavojam cirsmu izstrādei, veicam to izstrādi. Cirsmu izstrāde sevī ietver koku zāģēšanu, ko veicam ar rokas sliežu motorzāģiem. Izmantojot rokas motorzāģus, panākam mazākus postījumus dabai un maksimālus ienākumus no nozāģētā apaļkoku sortimenta. Sortimenta izvešanu nodrošinām ar pievedējtraktoriem, kuri apaļkokus transportē no cirsmas līdz krautuvei. Izzāģēto cirsmu atlikumus izvedam un pārstrādājam kurināmā šķeldā.
Sīkāka informācija pa tālr.: + 371 63237049, e-pasts: birojs@krauzers.lv

Piedāvājam pilnu cirsmu atlieku šķeldošanas procesu. Nodrošinām cirsmu atlieku savākšanu, to novietošanu šķeldošanas iekārtai pieejamā vietā.  Sašķeldojam un piegādājam to saviem sadarbības partneriem par Jums izdevīgām cenām.

Sīkāka informācija pa tālr.: +371 29246456 (Elviss), e-pasts: elviss@krauzers.lv

Piedāvājam Jūsu lauksaimniecības zemes un grāvju attīrīšanu no apaugumiem (kokiem un krūmiem). Sagatavoto koksni izvedīsim līdz šķeldošanas iekārtai pieejamai vietai un sašķeldosim.
Lielākie sadarbības partneri:
SIA “Talsu Bio-Enerģija”,
SIA “Fortum Jelgava”,
SIA ”ML dvīņi
Sīkāka informācija pa tālr.: + 371 25427828 (Māris P.)
Lai nezaudētu Latvijas bagātību – MEŽUS, esam izveidojuši bezmaksas konsultācijas meža īpašniekiem. Uzņēmums piedāvā bezmaksas konsultācijas pilnā mežsaimniecības ciklā, sākot no stādu iestādīšanas līdz pat kokmateriālu  transportēšanai.
Krauzera vēlme ir kopīgi ar meža īpašnieku atrast izdevīgāko risinājumu saimniekam un pašam mežam, lai nākamām paudzēm būtu ar ko lepoties.
Esam pārliecināti, ka SIA „Krauzers” mēžsaimniecības speciālisti ar savu pieredzi spēs rast nepieciešamo risinājumu tieši Jums.
Sīkāka informācija pa tālr.: +371 63237049 (birojs), e-pasts: birojs@krauzers.lv

Ražojam un pārdodam augstas kvalitātes apdares dēļus Jūsu interjeram un eksterjeram. Mūsu noliktavā spēsiet atrast sev piemērotākos apdares dēļus.  Realizēsim jebkuru ideju par Jums draudzīgām cenām. Variet izvēlēties savu koka sugu.

Šobrīd noliktavā ir egles un priedes apdares dēļi:
Plānā pusspunde

Pilnā spunde

Biezā spunde 

Block House

Sīkāka informācija pa tālr.: +371 26445570 (Bruno), e-pasts: bruno@krauzers.lv

Ražojam un pārdodam augstas kvalitātes grīdas un terases dēļus. Mūsu speciālista augstā kvalifikācija un pieredze nodrošinās produktu ilgmūžību, savukārt, dēļu virsmas raksts padarīs produktu drošu un pievilcīgu ikvienā vidē. Lai terases dēlis pēc iespējas ilgāk saglabātu savu ilgmūžību, tas tiek speciāli impregnēts atbilstoši Eiropas savienības regulām. Impregnācijas procesā tiek izmantots ķīmisks šķīdums, kurš ir viens no draudzīgākajiem videi. Šķīdums spēs pasargāt produktu no apkārtējās vides kaitīgās ietekmes. Iespējama izvēle divās krāsās- zaļā vai brūnā.

Terases dēlis

Grīdas dēlis

Grīdas dēlis

Sīkāka informācija pa tālr.: +371 26445570 (Bruno), e-mail: bruno@krauzers.lv

Piedāvājam dažāda garuma un izmēra zāģmateriālus un zāģmateriālus būvniecībai.
Iespējams veikt pasūtījumus jebkura veida zāģmateriāliem pēc projekta.

Latas

Brusa

Dēlis

Dēlis

Sīkāka informācija pa tālr.: +371 26445570 (Bruno), e-pasts: bruno@krauzers.lv

Uzņēmums ražo augstas kvalitātes brusas. Iespējams iegādāties dažādas sugas – skujkoks, lapu koks un ozols).
SIA „Krauzers” piedāvā dažādu dimensiju un garumu brusas. Skujkoku un lapu koku brusas ir iespējams impregnēt dažādās klasēs.

Šobrīd noliktavā pieejams:

Izmērs (cm) Suga Impregnācijas klase Apjoms (m3)
100 x 200 x 2400 Priede/ Egle UC 2/3 150
100 x 200 x 3000 Priede/ Egle UC 2/3 100
100 x 200 x 2400 ozols 30
100 x 200 x 2600 ozols 100
100 x 100 x 3000 ozols 50
150 x 150 x 2400 ozols UC 2/3 40

Ražošanas kapacitāte mēnesī 400 m3.

Sīkāka informācija pa tālr.: +371 28336327 (Ivo), e-pasts: ivo.grinbergs@krauzers.lv

Kurināmās jeb koksnes granulas ir presēti cilindri 4–10 mm diametrā un 2–5 cm garumā, kurus iegūst no izžāvētiem kokapstrādes ražošanas pārpalikumiem un atlikumiem: koka zāģskaidām, ēveļskaidām, mizām, zariem, zariņiem utt. .

Vienā kilogramā koka granulu esošā enerģija līdzinās 0,5 l šķidrā kurināmā. Granulu izmantošanas pluss vēl ir arī tas, ka to kaitīgo vielu izmešu daudzums atmosfērā ir ievērojami mazāks.

 • Granulas 8 mm 1 tonna maisos – cena 155.00 EUR/t + PVN
 • Granulas 8 mm 16 kg iepakojums – cena 2.48 EUR + PVN

Privātpersonām PVN 12%, juridiskām personām PVN 21%. Transporta pakalpojumi atsevišķi.

Sīkāka informācija pa tālr.: +371 26445570 (Bruno), e-pasts: bruno@krauzers.lv

Pārdodam dažādu lapu koku skaldītu malku. Ir iespējams pasūtīt sevis izvēlētu sugu, garumu, skaldījumu.
Mūsu piedāvātais sortiments derēs krāsns, pirts un kamīna kurināšanai.
Piedāvājam iegādāties skaldītu malku fasētu dažāda izmēra maisos.

Malkas veids Cena EUR/m3
Malka  3.00 m Cena mainīga
Skaldīta malka (zaļa) 34.00 EUR/m3
Skaldīta malka (sausa) 42.00 EUR/m3
Skaldīta malka (sausa) 210.00 EUR krava (5m3)

Saskaņā ar PVN likuma 141.pantu noteikta nodokļa apgrieztā maksāšana.
Talsu pilsētas un Laidzes pagastā – piegāde bezmaksas.
Ārpus Talsu pilsētas robežām papildus transporta izmaksas.

Sīkāka informācija pa tālr.: +371 26445570 (Bruno), e-pasts: bruno@krauzers.lv

Briketes ir mūsdienīgs, ekonomiski izdevīgs, ekoloģiski tīrs kurināmā paveids. Kurināmās briketes ir ērtas kurināšanai gan privātajā saimniecībā, gan katlu mājās. Tās izmanto apkures krāsnīs un katlos, kuri paredzēti cietā kurināmā sadedzināšanai.

Briketes 1 tonna maisos – cena 145.00 EUR/t +PVN
Briketes 10 kg iepakojums – cena 1.45 EUR + PVN
Privātpersonām PVN 12%, juridiskām personām PVN 21%. Transporta pakalpojumi atsevišķi.
Sīkāka informācija pa tālr.: +371 26445570 (Bruno), e-pasts: bruno@krauzers.lv

Pārdodam dažādu veidu kurināmo šķeldu, kura iegūta no nomaļiem un malkas, lapkoku un skujkoku zariem.

Sīkāka informācija pa tālr.: +371 29246456 (Elviss), e-pasts: elviss@krauzers.lv

Uzņēmumam ir vairāk kā desmit gadu pieredze kokmateriālu transportā. Uzņēmuma kokvedēju mašīnas ir aprīkotas ar datoriem un GPS sistēmām, kas dod iespēju jebkuram klientam pārliecināties par paveikto darbu. Visas uzņēmuma kokvedēja mašīnas ir sertificētas “Euro V  un Euro IV drošs”.
Četras uzņēmuma kokvedēju mašīnas ir aprīkotas ar riepu spiediena kontroles sistēmu (CTI). Riepu spiediena kontroles sistēma īpaši piemērota zemas nestspējas ceļiem (<100MPa). Ar CTI tiek nodrošināta caurgājamība uz zemas nestspējas ceļiem un samazinās riepu iespiedumu dziļums (“risas”). CTI nodrošina optimālus braukšanas apstākļus pa grants seguma ceļiem, dubļainiem, smilšainiem un sniegotiem ceļiem.
SIA „Krauzers” kokvedēji 2012. gadā pārvadājuši 479 958.00 m3.

Sīkāka informācija pa tālr.:  +371 25633380  (Juris), e-pasts: juris@krauzers.lv

Automašīna Mercedes Benz Atego 1823 ar hidromanipulatoru

Celtspēja

2,5 tonnas

Kravas kopējā masa

11 000 kg

Izkraušanas iespējas

Iespējams izkraut līdz 14 m attālumam no mašīnas.

Kravas kastes izmēri

2,5 m x 6 m

Eiro paletes

14 gb. (800mm x 1600mm)

Sīkāka informācija pa tālruni +371 25633380 (Juris), e-pasts: juris@krauzers.lv

 • Vilcējs Volvo FH 480 , piekabe Reisch RSBS 35/24LK , tilpums 85 ber/m3;
 • Konteinermašīna Volvo FH 460, tilpums 76 ber/m3;

Sīkāka informācija pa tālruni +371 29246456 (Elviss), elviss@krauzers.lv

Automašīna Scania 93 H, ar pārvietojamo konteineru
Celtspēja 2,5 tonnas
Kravas kopējā masa 9000 kg
Konteinera tilpums 7 m3
Citas iespējas Var pārvadāt arī smiltis, šķembas, kūdru, melnzemi, kūtsmēslus utt.

Sīkāka informācija pa tālruni +371 25633380  (Juris), e-pasts: juris@krauzers.lv

Pašgājējs iekrāvējs Volvo L90
Kausa ietilpība 3,5 ber/m3

Sīkāka informācija pa tālruni +371 29246456 (Elviss), elviss@krauzers.lv

IZCENOJUMI a/m mazgāšanai ar rokām*

*Automazgātava piedāvā kvalitatīvu mazgāšanu ar rokām, kuru sniedz profesionāls un pieredzējis personāls.
Darbā tiek izmantotas profesionālas iekārtas, videi un transportam draudzīga augstas kvalitātes auto ķīmija.
Sestdienās automašīnu salonu tīrīšana tikai pēc iepriekšēja pieraksta!

Pakalpojums Vieglās a/m 
EUR (t.sk.PVN 21%)
Džipi; miniveni, busi
EUR (t.sk.PVN21%)
 Noskalošana 3.50 Euro 6.00 Euro
Mazgāšana 5.00 Euro 7.50 Euro
Pilna mazgāšana 7.50 Euro 10.00 Euro
Vaska uzklāšana 2.50 Euro 2.50 Euro
Salona tīrīšana 9.00 Euro 11.50 Euro
Putekļu sūkšana 6.00 Euro 9.00 Euro
Stiklu tīrīšana 4.50 Euro 7.50 Euro
Paneļu tīrīšana 6.00 Euro 7.50 Euro
Dzinēja mazgāšana 11.50 Euro 11.50 Euro
Paklāju mazgāšana 3.00 Euro 3.00 Euro
Disku mazgāšana 6.00 Euro 7.50 Euro
Komplekss 15.00 Euro 20.00 Euro
Ziemas apstrāde 3.00 Euro 3.00 Euro
Papildus pakalp. Vien.cena Vien.cena
Iepriekšējs pieraksts
Logu vasks 3.00 Euro 4.00 Euro

Klientu ērtībai piedāvājam kafejnīcu (automazgātavas 2. stāvā).
Pieejams arī bezvadu internets publiskai lietošanai (Wi-Fi)

Adrese: Celtnieku iela 23a, Talsos, Talsu novadā.
Darba laiks: 8:30-18:00, S. 8:30-14:00, Sv. brīvs

Sīkāka informācija pa tālr.: +371 29156068 (Gunita), gunita@krauzers.lv

Izcenojumi vieglajām automašīnām


Pakalpojums Vieglās a/m (EUR) Džipi; miniveni, busi (EUR)
Riepas balansēšana 1.50 Euro 2.50 Euro
Riepas balansēšana nest. diski 2.50 Euro 3.00 Euro
Riepas nomontēšana 1.00 Euro 1.50 Euro
Riepas uzmontēšana 1.00 Euro 1.50 Euro
Diega ievēršana un riepas remonts 1.00-15.00 Euro 1.00-15.00 Euro
Ventiļa ielikšana 1.50 Euro 1.50 Euro
Ielāpa līmēšana (atkarībā no bojājuma) 1.50 Euro 1.50 Euro
Riteņa noskrūvēšana 1.00 Euro 1.50 Euro
Riteņa uzskrūvēšana 1.00 Euro 1.50 Euro
Nolietoto riepu utilizācija 1.00 Euro/gab. 1.00 Euro/gab.
Izcenojumi kravas automašīnām un  speciālai tehnikai


Pakalpojums Cena bez PVN 21% (EUR)
Balansēšana (atkarībā no izmēra) 9.00-17.00 Euro
Pilns cikls (pērkot riepas uz vietas) 12.00 Euro
Riepas demontāža no diska 3.00 Euro
Riepas montāža uz diska 3.00 Euro
Gaisa papildināšana riepā 1.50 Euro
Riteņa noskrūvēšana 3.00 Euro
Riteņa uzskrūvēšana 2.50 Euro
Aploces tīrīšana 1.50 Euro
Pilns cikls ar klienta riepām 15.00 Euro
Klienta riepas pārmontēšana 7.50 Euro
Riepas mont.-demont. (dalītais disks) 9.00 Euro
Klienta riepas ar dalīto disku DEM-M 15.00 Euro
Rezerves riteņa nocelšana 3.00 Euro
Rezerves riteņa uzlikšana 3.00 Euro
Industriālās riepas demont-mont. Plus 100%
Sēnes 7.50-21.50 Euro
Ielāpi 7.50-43.00 Euro
Riepas remonta pakalpojums 3.00-30.00 Euro
Nolietoto riepu utilizācija 4-10 Euro/gab

Cenas norādītas ar PVN

Adrese: Celtnieku iela 23a, Talsos, Talsu novadā.
Darba laiks: 8:30-18:00, S.,Sv. –  brīvs

Sīkāka informācija pa tālruni: + 371 29284297 (Mareks), birojs@krauzers.lv

 • ritošās daļas remonts
 • atslēdznieku darbi
 • bremžu uzliku kniedēšana kravas un industriālai  tehnikai
 • metināšana
 • virpošana
 • eļļas maiņa.
Sintētiskā eļļa 5W30
Pussintētiskā eļļa 10W30
Minerāleļļa 15W40

EĻĻAS MAIŅA – sīkāka informācija pa tālruni: +371 29284297 (Mareks), e-pasts:birojs@krauzers.lv
KRAVAS AUTO SERVISS – informācija pa tālruni: +371 29284297 (Mareks), e-pasts: birojs@krauzers.lv

Adrese: Celtnieku iela 23a, Talsi, Talsu novads, LV-3201

Nomas maksa:      1.50 EUR/m2 mēnesī (+ PVN 21%) + izmantotā elektroenerģija
Apkures sezonā:   0.75 EUR/m2 (+ PVN 21%)

Maksa par koplietošanas teritorijas izmantošanu:

 • Laikā no 1. aprīļa       līdz 31. oktobrim  28.50 EUR (t.sk. PVN 21%)
 • Laikā no 1. novembra līdz 31. martam    42.70 EUR (t.sk. PVN 21%)

Sīkāka informācija pa tālruni: +371 29284297 (Mareks), e-pasts: birojs@krauzers.lv

SIA “Krauzers” Celtnieku ielā 23a,Talsos, Talsu novadā, Tālr.: 63222999, fakss 63222999

Telpas birojiem:

 • No 1. aprīļa līdz 1. oktobrim – 3.00 EUR/m2 (t.sk.PVN) + izmantotā elektroenerģija
 • No 1. oktobra līdz 1. aprīlim – 4.50 EUR/m2 (t.sk.PVN) + izmantotā elektroenerģija

Apsargājama stāvvieta, video novērošana

Sīkāka informācija pa tālr.: + 371 29156068 (Gunita), e-pasts: gunita@krauzers.lv

SIA „Krauzers” Celtnieku ielā 23a, Talsos, Talsu novadā


Piedāvājam iznomāt zāli semināru rīkošanai:

(Aptuveni 60 cilvēkiem) 7.50 EUR/stundā (t.sk. PVN);

Iespējams nodrošināt uzkodas, tēju, kafiju utt.
Apsargājama stāvvieta, video novērošana

  • Virtuve
  • Blakus ēkā sabiedriskā ēdināšana ar iespēju pasūtīt brokastis
  • TV, pieejams bezvadu internets
  • WC, duša
  • Apsargājama stāvvieta, video novērošana

Dienesta viesnīcā pieejamas 17 gultasvietas (7 istabiņas).

 • 7.50 Euro/diennaktī – tsk. PVN (neizmantojot gultas veļu);
 • 9.00 Euro/diennaktī – tsk. PVN (izmantojot gultas veļu)

 


Rezervē istabu!

Please leave this field empty.

Kontaktitālr.   (+371) 63237049 fakss   (+371) 63237048 birojs@krauzers.lv
Reģ. Nr.     40003421968 PVN Nr. LV40003421968
A/S "SEB banka" Kods: UNLALV2X Konts: LV41UNLA0050000030086
A/S "Swedbank" Kods: HABALV22 Konts: LV79HABA0551005346593
A/S „DNB banka” Kods: RIKO Konts: LV25RIKO0002013318366

Sazinieties ar mums

Please leave this field empty.